widget will appear here

Білогородська сільська рада

У суботу, 27 серпня, у Білогородці відбувся щорічний турнір з кікбоксингу WAKO «Bilogodka cup».

У змаганнях взяли участь 35 спортивних клубів із 9 областей України – це понад 400 спортсменів-учасників.

Змагання проходили в усіх вікових категоріях одночасно на татамі та на двох рингах – великому, де змагалися старші учасники турніру, і на маленькому – наймолодші представники.

Команда Білогородської громади посіла 3 командне місце, зокрема це представники спортивного клубу «Legion», КП «Святопетрівський спортивний клуб» та КП СК «Арт спорт». Щиро вітаємо наших! 

Серед почесних гостей були присутні заступник Білогородського сільського голови Павло Реган, директор КП «Святопетрівський спортивний клуб» Олександр Кияниця, директор КП СК «Арт спорт» В’ячеслав Воловик та директорка Білогородського академічного ліцею №2 Юлія Очеретнюк.

Серед учасників, які брали участь були і ті, хто зараз боронить наші кордони на передовій, зокрема бійці з ССО «Азов» (Київ).

Нагадуємо, турнір був благодійними і 50% від усіх грошей підуть на допомогу хлопцям-воїнам з Білогородської територіальної громади, які наразі боронять нашу державу в Донецькій області.

Завершили турнір гала-вечором, в програмі якого були бої серед кікбоксерів, які неодноразово виступали на турнірах і чемпіонатах міжнародного та світового рівнів. 

Останній бій був найочікуваніщим та найпоказовішим. У ньому зустрілися співорганізатор турніру Микола Косюк та боєць із Києва Володимир Радкевич. Бій завершився перемогою нашого тренера Миколи, вітаємо його.

Bilogorodka cup 2022

Організатори турніру – Білогородська сільська рада: КП СК «Арт Спорт» с. Білогородка, КП «Святопетрівський спортивний клуб», співорганізатор турніру – майстер спорту з кікбоксингу, тренер Микола Косюк.

Разом до перемоги! Все буде Україна!

Варто зазначити, турнір проходив із дотриманням усіх норм, які вимагаються під час дії воєнного стану, в разі «Повітряної тривоги» для усіх учасників турніру було підготовлено укриття.

Попередній

ТРАДИЦІЇ ГРОМАДИ: ВІДКРИТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З БОКСУ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЯ АТО ОЛЕКСАНДРА САЄНКА

Наступний

УВАГА! ГРАФІК ПЛАНОВИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ У ВЕРЕСНІ 2022 РОКУ