widget will appear here

Білогородська сільська рада

У місті Дніпро відбувся Міжнародний фестиваль дитячого та юнацького естрадно-циркового мистецтва за участю спортсменок спортивно-циркової школи «Флік Фляк» КП СК «АртСпорт» та Білогородської школи мистецтв, які не тільки показали чудовий виступ, а й привезли із собою нагороди.

Авторитетне журі дуже гідно оцінювало виступи учасників фестивалю, зокрема наших спортсменок, серед яких:

  • Діана Мусаєва – здобула срібло та посіла 2 почесне місце у своїй віковій категорії;
  • Анастасія Лесюченко та Вікторія Бессонова – вибороли бронзу та посіли 3 почесне місце у своїй віковій категорії.

«Яскрава Арена Дніпра» – потужний конкурс серед виконавців циркового мистецтва, що відбувається щорічно на арені Дніпровського цирку. За результатом відеовідбору тільки найсильніші конкурсанти можуть брати участь у конкурсі.

Мета фестивалю – популяризація та розвиток циркового мистецтва в авторських програмах та окремих номерах різних жанрів. Фестиваль надає змогу розширити репертуар та підвисити майстерність юних артистів в цирку.

Традиційно фестиваль проходить напередодні Дня Святого Миколая та відбувся в 11 раз. У конкурсі взяли участь понад 500 спортсменів та представників з різних студій та шкіл, захоплених та дійсно закоханих у циркове мистецтво.

На «Яскравій арені Дніпра» було представлено 5 вікових категорій:

  • До 9 років – молодша категорія;
  • 10-13 років – середня категорія;
  • 14-17 років – старша категорія;
  • 18-25 років – молодіжна категорія;
  • Від 26 років – мішана категорія, сюди запрошуються студенти та професійні артисти.

Фестиваль проходив з 10 по 12 грудня та був дуже насиченим і різноманітним, де кожен з учасників міг показати себе. Охопив багато номінацій – повітряна гімнастика, жанглювання, акробатика, партерна гімнастика, еквілібр, фокуси та ілюзія, клоунада, підкидні дошки тощо.

Вітаємо спортсменок спортивно-циркової школи «Флік Фляк» КП СК АртСпорт та Білогородської школи мистецтв. Нехай перемога представниць нашої громади стане відправною крапкою для нових досягнень!

Попередній

Результати поіменного голосування чергової 18 сесії Білогородської сільської ради

Наступний

Розклад роботи пунктів обігріву