widget will appear here

Білогородська сільська рада

Ух, яким же запальним та гостинним вийшов День села Стоянка! Це невеличке лісове село на міжнародній трасі М-06 – брама нашої громади. Учора, 23 травня, численні автомобілісти, що поверталися до Києва після вихідних за містом, точно чули відлуння свята, на якому зібралися майже всі мешканці села.

І не дарма. Організатори попрацювали від душі та подбали про веселе дозвілля дорослих і дітей. Гості зібралися на галявині, охайно прибраній та підготовленій силами активістів Стоянки під час проведення квітневих толок.

Малечу розважали аніматори та чекав надувний батут. Батьки ж тим часом мали змогу почастуватися з польової кухні, гарно провести час у компанії односельців на фудкорті, скуштувати смачну шурпу. Приготування організував невтомний Юрій Мишута.

Після початку концертної програми, яку відкрив легендарний народний хор «Калиновий цвіт» із Гореничів, увага гостей зосередилася на подіях на сцені та біля неї.

Виступам артистів чергували вікторина на знання історії та сьогодення села Стоянка, благодійний аукціон збирав щедрі внески на будівництво Свято-Миколаївського храму.Мешканців села вітали почесні гості.

«З твоїм днем, Стоянко! Щиро вітаю у великій Білогородській родині. Ваше село – двигунчик нашої громади, який робить чималий внесок у бюджет сільської ради. Ми високо це цінуємо та докладемо всіх зусиль для розвитку та добробуту Стоянки. Здоров’я вам, щастя, процвітання», – сказав Білогородський сільський голова Антон Овсієнко.Зі свого боку, голова Бучанської районної державної адміністрації Микола Ляшенко наголосив, що Стоянка є важливою складовою не лише територіальної громади, а й усього району.

«Щиро вітаю та бажаю мешканцям села всіляких гараздів, здоров’я та процвітання. Районна адміністрація завжди готова надати підтримку у звершенні перетворень», – наголосив голова РДА.А депутатка Київської обласної ради Марія Шевченко запевнила, що область приділятиме належну увагу розвитку інфраструктури Стоянки та Білогородської громади загалом і сприятиме реалізації відповідних програм.

«Круто побачити людей у зовсім іншій іпостасі – он літні жіночки, що приходили за допомогою у своїх проблемах, а сьогодні вони, попри вік, красуні у дивовижних національних вбраннях. Вчителі, працівники бюджетної сфери, просто односельці, виявляється, мають чудові творчі таланти. Саме на таких заходах ти усвідомлюєш, яка багата культура й традиції нашої України», – поділилася враженнями пані Марія у Фейсбуці.Як і в суботу в селі Лука, мешканці Стоянки тепло вітали старосту Гореницького округа Євгена Фесенка.

«Будьте здорові, щасливі, живіть у добробуті та процвітанні в нашій Білогородській громаді. Ми на чолі з Антоном Овсієнком робитимемо для цього все можливе», – сказав Євген Фесенко.

Далі оплески не вщухали всю церемонію вручення подяк від Білогородського сільського голови. Антон Овсієнко відзначив активістів, які роблять величезний внесок у благоустрій та розвиток села.

Особливо емоційно та гучно гості вітали Лідію Андріївну Куницьку, яка попри поважний вік доглядає за пам’ятником Великої Вітчизняної війни в Стоянці, та депутата Білогородської сільської ради Юрія Мишуту. Односельці гарно знають Юрія як активну та небайдужу людину, організатора численних ініціатив із благоустрою та перетворень у селі. Також оплесками зустрічали та проводжали юного та втім завзятого учасника толок Євгена Завального.

Сподіваємося, хлопцю дісталася заслужена порція святкового торту з мапою громади, де Стоянка – наша горда та прекрасна корона.

Свято ж продовжилося виступами творчих колективів громади, змаганнями з армреслінгу та завершилося концертом ВІА «Диктант».

До нових зустрічей на твоїх святах, Стоянко! Та після вихідних повертаємося до буднів, у яких на нас чекають звершення задля добробуту та процвітання Білогородської громади.

Попередній

Оголошення про конкурс

Наступний

Святкування Дня села Луки