widget will appear here
Понеділок, 24 Червня 2024

Білогородська сільська рада

Отримати субсидію можна буде на підставі договору оренди.

Українці, які не змогли оформити субсидію через відсутність офіційної «прописки» можуть повторно звернутися до органів соціального захисту на підставі договору оренди житла, оформленого в довільній формі.

Безповоротна допомога уряду в сплаті житлово-комунального господарства оформляється виключно на зареєстрованих в житловому приміщенні людей. Однак, Уряд пішов назустріч і тим людям, які не мають офіційної реєстрації, але оплачують комунальні послуги.

У разі якщо не вдалося оформити субсидію через відсутність прописки в даному будинку, але там проживає і оплачує рахунки за тепло, газ, світло і воду, держава забезпечила йому можливість скористатися безповоротної допомогою на підставі договору оренди житла. Рішенням Кабміну не визначене жорстких вимог до такого документа: договір не потрібно завіряти нотаріально, достатньо лише двох підписів – власника житла і орендаря.

Цей документ є офіційним підтвердженням права людини на субсидію і повинен враховуватися місцевими органами соціального захисту населення на користь сім’ї.

Попередній

Перелік документів для оформлення ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ, які необхідно мати при собі

Наступний

РІШЕННЯ №118/2 Про затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги «ТОВ Білий Шоколад», с. Білогородка, вул. Михайла Величка, 1-А