widget will appear here
Понеділок, 20 Травня 2024

Білогородська сільська рада

У Будинку культури села Білогородка 23 березня за ініціативи командування Київського факультету Національної гвардії України та за підтримки Білогородської сільської ради, сільського голови Максима Зуєва з нагоди створення Національної гвардії України спільно з працівниками національної гвардії, було проведено святковий концерт для особового складу офіцерів, курсантів та військовослужбовців.

Святковий концерт, приурочений 4 річниці з Дня створення Національної гвардії України – 23 березня 2018 року у Будинку культури с. Білогородка

Будинок культури с. Білогородка у цей день був багатолюдним. Місцевій молоді та жителям села, бажаючим побувати на святі та привітати друзів, знайомих з 4-ю річницею з Дня створення Національної гвардії України, довелося стояти. Зал був заповнений. Звичайно, присутніми в залі здебільшого були, офіцери, наставники,  курсанти, військові особового складу з академії Національної гвардії.

Святковий концерт, приурочений 4 річниці з Дня створення Національної гвардії України – 23 березня 2018 року у Будинку культури с. Білогородка

Перед присутніми зі словами вітання з нагоди 4-ої річниці, виступив начальник Київського факультету Національної гвардії України – полковник Корнієнко Дмитро Миколайович.

Начальник факультету оголосив про те, що Урочисті заходи з нагоди 4-ї річниці створення Національної гвардії України – відкриті! Зал, як одна людина, по-військовому вишукано застигли в стійці «струнко». Звучить Гімн України!

У своєму виступі він сказав:

«Шановні гвардійці  та запрошені гості на наше свято!

Дозвольте усіх присутніх привітати з 4 річницею з Дня створення Національної гвардії України!

Національна гвардія – це відповідь українського суспільства та держави на найгостріший виклик сьогодення – посягання на суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

Не потребує додаткового підтвердження той факт, що високий рівень Національної гвардії неможливий без висококваліфікованих офіцерських кадрів, які готує Національна академія Національної гвардії України та у її складі Київський факультет.

Сьогодні в зоні проведення антитерористичної операції, поруч зі своїми бойовими побратимами зі Збройних сил, Міністерства внутрішніх справ та інших силових структур виконують надскладні бойові завдання і воїни-гвардійці. Випускники офіцери Національної академії НГУ з гідністю виконують покладені на них завдання, ні на крок не відступаючи, а іноді жертвуючи навіть власним життям.»

Він також попросив присутніх у цій залі, вшанувати пам’ять загиблих військовослужбовців Національної гвардії України хвилиною мовчання. Під звуки хронометра, всі вшанували пам’ять про загиблих вставанням, низько схиливши голови.

Далі, начальник факультету сказав: «Сьогодні Київський факультет робить значний внесок у процес підготовки офіцерів нової формації, шляхом впровадження інновацій в організацію освітнього процесу, застосування набутих знань та вмінь на практиці.

Висловлюю щиру вдячність науково-педагогічному складу, офіцерам курсових підрозділів за наполегливу працю з підготовки кваліфікованих військових фахівців, справжніх офіцерів, які самовіддано та чесно служать українському народові, своїй Батьківщині.

Можу з упевненістю сказати, що всі Ви доклали чимало зусиль для  того, щоб сформувати справжній, міцний фундамент подальшої службової кар’єри  майбутніх офіцерів Національної гвардії України.

Від щирого серця бажаю Вам всім наснаги, професійних успіхів, міцного здоров’я, мирного неба над головою, впевненості у собі та у своїх силах!»

Слово для привітання присутніх національних гвардійців з їх 4-тою річницею, взяв секретар депутатського складу Білогородської сільської ради – Володимир Іванович Комаренко.

Він приєднався до привітань, що вже прозвучали зі сцени Будинку культури та додав щирі вітання особовому складу Національної гвардії від Білогородської громади.

«Без сумніву ви здобули повагу та вдячність усього українського народу та визнання міжнародної спільноти, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі випробування.

Глибоко шануємо тих, хто зустрічає цей день на передовій. Висловлюємо вдячність ветеранам, волонтерам, членам сімей військовослужбовців за витримку та підтримку!

Сердечно зичимо усім вам і вашим родинам міцного здоров’я, стабільності та миру. Хай любов до рідної землі та людська вдячність надають вам наснаги у нелегкій і відповідальній справі служіння українському народу.»

Він також вручив гвардійцям офіційне привітання «З Днем 4-ої річниці Національної гвардії України» від виконавчого комітету Білогородської сільської ради, підписану сільським головою – Максимом Анатолійовичем Зуєвим.

Військовий капелан Київського факультету отець Петро Шендлярський вийшов на сцену зі словами молитви та благословив особовий склад Національної гвардії, усіх присутніх у залі. Він побажав кожному бійцю душевного спокою, фізичних, духовних сил – миру кожному в серці та миру Україні!

На сцені оголошено святковий наказ начальника Національної академії Національної гвардії України генерал-майора – Сергія Анатолійовича Соколовського. Від його імені були нагороджені почесними нагородами, черговими військовими званнями та грамотами представники особового складу академії та курсанти.

 

Далі, для присутніх у залі був показаний фільм про сьогодення Національної гвардії України.

Ведучий концерту, курсант першого року навчання – Роман ГУДЗЯК та колега по сцені, учениця Білогородської школи – Катерина ЧУМАЧЕНКО, відкрили святковий концерт, який у цей день організували для нацгвардійців художні колективи Білогородської громади.

Ведучі наголосили, що 26 березня в Україні відзначається день Національної гвардії України.
Саме цього дня 4 роки тому було заснована це нове формування.

І з цим знаменним днем присутніх привітала Аліна КУЗНЕЦОВА піснею – «Тече вода»

 

18 березня 2015 року Президент України ухвалив: щорічно 26
березня відзначати день Національної гвардії України. Свято тих, які
стоять на сторожі честі, мужності, закону в державі.

«Шановні гвардійці!  – продовжили ведучі,- на ваші плечі лягає сьогоднішній та майбутній
день нашої держави. За вами – ваші матері, батьки, сестри та усі ми – народ України! Ми щиро вдячні вам за все!

Танцювальний колектив «Україночка» привітав усіх танцювальною композицією «Перлина Україна».

Ведучі продовжили:

«За Землю, що силу дала,

Ми станемо разом на захист.

За матір, за села й міста,

Дніпро і кремезні Карпати!»

Подякували за подвиги і вірність Військовій присязі військовослужбовцям Національної гвардії України фольклорний колектив – «Веселі молодички».

Мужність та героїзм гвардійців – захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, вражають своєю завзятістю та прагненням до кращого майбутнього.

Для захисників заспівала Марія Алєйнік пісню – «Мій край».

Жди мене, мамо, у кожну хвилину,

Жди в хуртовину й жару,—

Я повернуся до рідного роду
І сльози тобі обітру.

Жди: що б не сталось — я вирвусь з неволі,

Жди з-під землі й з-під води,—

Я переможу всі муки і болі,

Тільки ти жди мене, жди!

Аліна Кузнєцова заспівала для курсантів та гостей піснею – «Мальви»

Військовослужбовці Національної гвардії України, своєю зразковою
службою, сприяють зміцненню патріотичного духу в суспільстві. Є
прикладом для підростаючого покоління.

Танцювальний колектив «Іграшка» привітав всіх танцювальною
композицією «Над Україною».

Нацгвардійці – це спокій та правопорядок нашої держави!
Далі присутніх вітала Яна БОБРЕНКО піснею «Буде мир!

 

Гвардійця поклик служити віддано народу,
Щоб мирна днина процвітала в добрий час

Нащадки козацького ми роду,

Тож дух наш бойовий незламним є у нас!

Військовослужбовці Національної гвардії України гідні нащадки

українського козацтва, традицій та моралі.

Зі святом усіх привітав народний хор села Білогородка -«Княжа вольниця»

Закінчилися вітання класичною піснею у їх виконанні – «Здравниця»

В цей час у холі Будинку культури, де проходило свято, юнаки та дівчата, школярі обступили двох курсантів у повній екіпіровці, які демонстрували своїм вишуканим та кремезним виглядом, військовою виправкою – справжні якості національних гвардійців, щоб зробити селфі та вислухати розповіді про традиції та успіхи свої колег. Діти залюбки приміряли шолом та фотографувалися на фоні величезних банерів військових Національної гвардії України!

Попередній

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 41 від 23 березня 2018 року про проведення сесії Білогородської сільської ради

Наступний

Білогородчани, всі небайдужі до чужої долі, односельчанин потребує нашої допомоги! Картка ПриватБанку 5168 7573 3906 9819