widget will appear here

Білогородська сільська рада

30 вересня 2017 року, вже з самого ранку на «Базарному майдані» снували автомобілі, метушилися люди. Йшли останні години підготовки до початку відкриття свята – Дня Громади «Білогородка у моєму серці». Влучна назва. Кожен житель громади несе у своєму серці любов до свого села, маленької Батьківщини, місця, де він народився і виріс. Село багате на історичні події, талановитих, працьовитих, енергійних людей, які люблять своє село та роблять все аби воно розвивалося та процвітало.  Цього дня святкувалося 1037-річчя з дня заснування нашого села.

Близько дванадцятої години до святково прикрашеної сцени почали підтягуватися люди, що прийшли подивитися на святкування та почути вітання односельчан, подивитися святковий концерт.

Не будемо довго продовжувати ліричний вступ, а розповімо відразу про те, як відбувалося святкування та хто брав участь у концерті, хто з гостей вітав наше село, що говорили, які пісні співали…

О 12:05,  за сценарієм, розпочалося святкування. Його відкрили наші прекрасні, чарівні, милі ведучі: Юлія Очеретнюк та Яніна Ткаченко (вони ж автори сценарію та організатори).

 

Всім запам’яталися їх слова про наше миле та рідне село:

«Білогородка. Моя Батьківщина! Сад зелений, чисте небо – дихає усе прохолодним спокоєм. Біля води… Вслухаюсь у тишу. І думки стають світлими, кольоровими, ніби наді мною схилилась барвиста веселка.

Білогородка  – маленька перлина, наче дівчина – мрійниця. І я бачу, як вона посміхається мені. Від цієї посмішки стає радісно на душі. І гарна ти, Білогородка, в кожну пору року».

І, навіть у цей, доволі прохолодний, день – ці слова зігріли душу кожного…

Розпочали святковий концерт гості – Лауреати міжнародних конкурсів, дипломанти військових оркестрів Європи. Військовий оркестр 194-го понтонно-мостового загону державної спеціальної служби транспорту. Військовий диригент підполковник  – Богдан Задорожний!

Про цей виступ можна розповідати багато. Вони справжні музиканти з Великої букви, з досконалою, бездоганною вправністю віртуозів володіючих багатьма інструментами, кожен музикантів ще й актор. Годину перед сценою вони показували свою вправність у грі та вишуканості виконання, театральних музичних постановок, гумористичних музичних сценок тощо. Хто не був присутнім на цьому святі музики – можуть тільки пошкодувати, що не бачили цього чудового виступу. (Хоча, виправити це можна, переглянувши весь концерт у запису, який ми зробили для вас, дорогі білогородчани!)

Але, продовжимо нашу розповідь – далі.

Після виступу військових музикантів, на сцені з’явилися маленькі, тендітні, милі дівчатка в українських костюмах з квітами, які затанцювали вальс «Моє рідне село». Це були учасники відомого в селі дитячого колективу «Іграшки», художній керівник та постановник Світлана Голяченко.

Після виступу цих маленьких артистів – відбулося офіційне відкриття свята – прозвучав Гімн України.

Присутні, хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув, захищаючи Вітчизну від ворогів у минулих та сучасній війнах.

Свято продовжили маленькі артисти з танцювального колективу «Україночка» сюжетом з композиції «Квітка-душа» під керівництвом керівника та хореографа Наталії Зінченко.

Пісню Кузьми Скрябіна «Старі фотографії» було проілюстровано відео-слайд-шоу історичних фотографій з історії Білогородки до наших часів. На екрані пронеслися ілюстрації та фотографії з книги Катерини Корніївни Шевченко «Білогородка – історія села». Багато обличь своїх батьків, дідів та прадідів пронеслося перед глядачами, які були учасниками творення Білогородської громади.

Після слів ведучих про становлення Білогородки:

«Виринувши із сивої давнини, чимало всього – доброго і не дуже, радісного і сумного, вікопомного і буденного – пережило воно за свої роки, від першої писемної згадки. Приходили і відходили володарі та правителі, подвижники і просвітителі, сівачі, жниварі і руйнівники. Але Білогородка розросталася на північ і на південь, на захід і на схід, мовби просячи благословення на довгий вік і щасливу долю». На сцені з’явилася чарівна юна співачка нашого села Марія Алейнік і подарувала громаді пісню «Мій рідний край».

Подарували своїм батькам, білогородчанам та гостям свята танцювальну композицію «Моя земля» і танцювальний колектив «Радість» з ЗОШ № 2, керівник та художник-постановник танців – Оксана Лисюк.

Так, на одному диханні, розпочалася умовна перша частина свята. Її продовжили офіційні виступи керівників та гостей свята, що приїхали привітати село Білогородку з Днем Громади.

Привітав односельчан Білогородській сільській голова, він же керівник оргкомітету свята – Максим Анатолійович Зуєв, який зробив дуже багато для того щоб це свято відбулося на такому високому організаційному та технічному рівні.

У своєму зверненні до своїх односельчан він зокрема сказав: «Я дякую всім, хто працює в Білогородці, тим, хто влився в нашу Білогородську сім’ю,  тим, хто в соціальних мережах не дає мені розслабитися, робить зауваження та робить поради. Я дякую нашим художнім колективам, школам, представникам дитячих садочків, медичним працівникам. Дякую всім тим, хто кожного дня працює на благоустрої нашого села. Дякую просто всій громаді та кожному її учаснику, хто просто виконує свою роботу на благо нашого населеного пункту… Я безмежно вдячний долі, що вона дала мені таку можливість сьогодні працювати на благо нашого села. Це свято називається «Білогородка у моєму серці», то ж давайте всі разом відкриємо наші серця для нашого населеного пункту, як і наше село відкрило своє серце для кожного з нас.

Він ще раз щиро, від усієї душі, привітав усіх з Днем Громади!

Потім виступали гості.

Слово взяв заступник голови Києво-Святошинської РДА Артем Леонідович Кошик, який приїхав привітати та розділити радість свята з нашою громадою. У своєму вітальному слові він від імені адміністрації району привітав присутніх з Днем народження села Білогородка. Білогородка дуже атмосферна, дуже багата на історичні події тому вона дуже важлива для нас усіх. Нові події, які зараз проходять у селі з будівництва медичної амбулаторії, нове медичне обладнання, яке дозволить на місці отримувати медичну допомогу, та багато іншого, що робиться зараз у громаді – це результат спільної роботи районної адміністрації та адміністрації села.

Він також побажав всім жителям громади міцного здоров’я, щастя, мирного неба над головою, сімейного затишку та добробуту, божої благодаті кожному. Нехай Ангел охоронець захищає і боронить громаду і кожного з вас від усього негарного.

Після офіційних вітань, Білогородський сільський голова Максим Анатолійович Зуєв вручив офіційні подяки людям, які зробили та роблять багато для громади села – за сумлінну працю, відданість, надійність, активну громадську позицію та з нагоди Дня Громади сіл Білогородка та Шевченкове.

Такі подяки вручені: Анатолію Антоновичу Городецькому, Володимиру Олексійовичу Подопригорову, Валентина Миколаївна Давиденко, Олегу Борисовичу Тарасюку, Юрію Федоровичу Лавренюку, Віктору Івановичу Святнюку

Далі, сільський голова нагородив учасників конкурсу малюнків -«Білогородка у моєму серці».

Такий конкурс малюнка серед дітей проведено Білогородською сільською радою. Визначено переможців в трьох категоріях і переможці отримали подарунки і грамоти. Він зачитав зі сцени прізвища всіх номінантів та переможців.

Не забувся Білогородський сільський голова привітати зі святом Дня Громади і про непомітних трудівниць – поштарів Білогородки. Це вони щодня проходять більше 25 кілометрів доріг, розносячи по скриньках листи та періодичні видання. Кропітка та тяжка праця цих людей не залишилася непомітною для адміністрації сільської ради. Максим Анатолійович Зуєв, разом з секретарем сільської ради, представниками виконавчого комітету вручили кожній працівниці новенькі велосипеди. Радість поштарів було видно на їх обличчях – вони посміхалися та щиро раділи з подарунка, а в першу чергу від того, що їх тяжку працю цінують та поважають.

Далі, після закінчення офіційної частини, знову почався святковий мистецький концерт «Таланти Білогородки».

Свято продовжив своїм виступом та радував слух гостей, присутніх на святі відомий оркестр дітей Білогородки – «Гармонія» під керівництвом Василя Шуляка. Мелодії звучали, присутні танцювали під звуки оркестру. Це було красиво, мелодійно та талановито.

На сцену з вітальним виступом вийшли учні Білогородської ЗОШ № 1 зі своїми вокальними композиціями та виступами.

Гостей радували своїм виступом вокальний колектив «Дивоцвіт» з хореографічною композицією «Вставай», керівник – Людмила Хамець у супроводі танцювального колективом учнів 4-го класу, художній керівник – Світлана Голяченко.  Колектив також присвятив пісню випускнику першої школи, що геройськи загинув у війні з Росією – Олександрові Саєнку. Пісня називається  – «Тільки щоб не даремно».

 

Заспівала перед глядачами і вчитель початкових класів, вокального колективу – Світлана Хоманко з піснею «Усміхнися мені».

 

Піснею «Ой, роде мій красний», у виконанні учениці 8-Б класу Марії Алейнік ЗОШ № 1 закінчили свій виступ. Чарівні ведучі ще раз привітали громаду зі святом та подарували її керівнику Максиму Зуєву символ Білогородки, красиво зроблену, ручної роботи – лебідку.

Вони передали естафету вітання танцювальному колективу «Іграшка», який під запальну пісню показав свою хореографічну композицію для глядачів «Утоптала стежечку» та танком «Аркан».

Далі виступила талановита співачка – Христина Нікітюк з піснею «Україна».

Порадували односельчан і представники славного колективу клубу села Шевченкове. Вони виконали пісні та музичні композиції:

Клуб ширма

 1. Пісня «Рідна криниця».
 2. Танець «Моя любов»
 3. Пісня «На городі кози пасла»
 4. Пісня «В коморі мука»
 5. Танець «Лише у нас на Україні»
 6. Пісня «Їдемо на ярмарок»
 7. Танець «Ми українці»
 8. Пісня «РОДИНА»

На сцені знову танцювальний колектив «Україночка» з композиціями: танець «Буковинська полька»  та танок «Карпатський святковий».

Далі виступила талановита співачка, чарівна Оксана Лисюченко з піснею «Пісня поміж нас».

На сцені юні артисти Мілана та Ян Здоренки з акробатичними номерами. Ця неймовірна гнучкість та акробатичні трюки не залишили спокійними глядачів – вони бурхливо плескали юним талантам та кричали «Браво!».

 

Не забули привітати своїх друзів та односельчан зі святом і вихованці музичної школи села Білогородки: Ансамбль  «ВЕРЕТЕНЦЕ», Фещенко Анастасія з піснею «Черевички», 

пісня  дуету у складі Марини Зуєвої та Катерини Плющай «На кладочці умивалася», виступи гітаристів, Анастасія Фещенко з композицією «Матроси», пісня «Таточку татусю» у виконанні Ірини Малюги.

Далі гостей та присутніх вітали своїми піснями Анна Осадча з піснею «НЕБО» та музичний колектив «Веселі молодички» з віночком веселих та запальних пісень.

У цей день було започатковано традицію сімейних виступів.  В нашій громаді дуже багато талановитих, щирих сімей.

На сцені виступ родини ЛИСКИ Михайла та Валентини з піснями та віршами.

Концерт продовжила талановита співачка – на сцені Вікторія Миколаєнко з піснею «Мир над Україною».

На сцені з вітаннями та піснею «Українці» – Анастасія Панченко

Красиво, яскраво, із запальним вогником та під бурхливі оплески пройшов виступ представників Будинка культури села Білогородка зі своїм Флешмобом «The COOLEEST».

Пісня — це трепетне серце народу, його душа і його крила. І це яскраво довели представники народного, аматорського хору «Княжа вольниця» під керівництвом Петра  Олександровича Андрійчука.

(До слова, про цей колектив: у цьому році хор «КНЯЖА ВОЛЬНИЦЯ» відзначає свій ювілей – 21 жовтня  о 14 годині на літній сцені Будинку культури села Білогородка відбудеться святковий концерт хору. Вони щиро запрошують всіх на своє свято!)  

Зі словами вітання ведучі та організатори ще раз звернулися до громади з вітаннями:

«Вітаю щиро всіх людей зі святом громади,
 І — здоров’я всім!
Хай щастя буде в кожного багато,
А разом всі — любов у світ несім:
Велику, щиру, світлу, незрадливу,
Бо від любові — все найкраще в нас!
А Мир назавжди в світі приживеться.
І доброта, й любов звучить в піснях!
Бажаю сонця і тепла, і миру!

Далі  – розпочалася розважальна програма.

До села Білогородка у цей день завітали гості з прекрасного села Музиці – «Вілідж бенд та  Роса».

Потім були виступи:

 1. Гурт «ФРАЙДА»,
 2. Кавер гурт «Ганз лайв бенд»
 3. Театер тіней
 4. Вогняне шоу
 5. Ді джей «Коя»

Нагадаємо також про тих, хто все це організовув:

 1. ОРГАНІЗАТОР СВЯТА БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
 2. ДЛЯ ВСІХ НАС ПРАЦЮВА ПАРК РОЗВАГ З БЕЗКОШТОВНИМИ АТРАКЦІОНАМИ
 3. В ПАРКУ МИСТЕЦТВ ВСІ МИ ТА НАШІ ДІТИ БРАЛИ УЧАСТЬ У РІЗНОМАНІТНИХ МАЙСТЕРКЛАСАХ, ПОМАЛЮВАЛИ, ОГЛЯДАЛИ ЦІКАВІ ВИСТАВКИ
 4. ПІКНІК – ПАРК ТА ІНШІ ГРОМАДСЬКІ ХАРЧУВАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ПРИГОЩАЛИ СМАЧНЕНЬКИМИ СМАКОЛИКАМИ

Ось так ми свякували наш День громади. Фотозвіти та відеозвіти (коротка версія відео та весь святковий концерт) – шукайте на нашому сайті.

Попередній

Довгоочікуваний ремонт дороги в с. Білогородка - розпочато!

Наступний

30 вересня 2017 року Білогородка відсвяткувала День Громади! Величезна подяка всім учасникам