widget will appear here

Білогородська сільська рада

Прохолодний та дощовий травень наче готувався до 22 числа – Дня села Луки. Сьогодні всі шляхи нашої громади зійшлися в невеличкому селі з багатою історією.

Улюблене місце відпочинку – поле Івана Купала на березі річки Ірпінь – перетворилося на центр тяжіння для всіх, хто за довгу карантинну зиму скучив за святами та відпочинком на природі.

На дітей чекали веселі розваги – шоу повітряних кульок, батути, танці, солодощі. На дорослих – концерт колективів громади, запальних рок-гуртів, частування з польової кухні та на фудкорті. Гості свята фіксували спогади про цей сонячний та безтурботний день у фотозоні, знімали численні відео та вітали виконавців на сцені гучними оплесками.

Кульмінацією вечора став святковий торт із мапою нашої громади та щедрим прикрашанням, яке підкреслило тему тижня – День вишиванки.

Це перший День села Лука в складі Білогородської територіальної громади, і вперше учасників свята вітав голова всіх десяти сіл, що увійшли до складу сільської ради.

«Щиро вітаю мешканців села Лука зі святом та бажаю розквіту в новій родині. Разом працюватимемо задля цього. Будьте здорові та щасливі», – звернувся до гостей Білогородський сільський голова Антон Овсієнко, який відзначив подяками мешканців Луки, що роблять внесок у благоустрій, соціальний та культурний розвиток села.На День села Лука завітав голова Бучанської районної державної адміністрації Микола Ляшенко.

«Тут зазначили, що село Лука увійшло до Білогородської територіальної громади з десяти сіл, яка увійшла до складу Бучанського району, що складається з 12 територіальних громад. Отже, ми віднині велика єдина родина. Вітаю вас та бажаю селу Лука розвитку та процвітання», – сказав Микола Ляшенко.До утворення територіальної громади в 2020 році Лука входила до складу Гореницької сільської ради, яка наразі реорганізована в старостинський округ. Очолює його уродженець Луки Євген Фесенко.

«Я вірю в майбутнє села Лука в Білогородській громаді та переконаний, що з таким головою як Антон Овсієнко на нас чекає справжній розквіт. Уже сьогодні ми бачимо, скільки уваги приділяється проблемам та потребам Луки, і це лише початок», – зазначив Євген Фесенко.

На завершення офіційної частини начальниця відділу культури Білогородської сільської ради Олена Удовиченко вручила подяки за збереження та популяризацію пісенної традиції села Лука, примноження успіхів та досягнень Білогородської громади та з нагоди 35-річчя заснування учасникам народного фольклорного колективу «Червона калина».

Буквально днями колектив посів перше місце у V Національному чемпіонаті з фольклору «EUROFOLK Україна – 2020» (м. Одеса). Це також було особливо відзначено під час вітань.

Запальне та яскраве свято завершилося, втім лишило відчуття утвердження життя, світлої радості та легкого суму. Адже саме з нагоди Дня села Лука знову зберемося на полі Івана Купала лише за рік. Втім будуть й інші приводи до свят, наше життя – не лише будні.

Уже завтра, 23 травня, запрошуємо мешканців сіл громади до Стоянки, яка приймає естафету святкувань днів сіл Білогородської громади.

День села Лука відбувся за підтримки Білогородського сільського голови Антона Овсієнка.

Зазначимо, що велику роботу провели відділи та підприємства. Працівники благоустрою сільської ради та ПКГ «Гореничі» бездоганно підготували локацію та забезпечили гостей питною водою, засобами особистого захисту та гігієни, WC.КП «Святопетрівське» забезпечило безперебійну роботу новенького майже безшумного дизель-генератора. Також було організовано безпеку свята силами громадських формувань, департаментів безпеки громади та патрульної поліції.

Відділ культури сільської ради та клуб села Лука підготували програму, в якій взяли участь колективи сіл Лука, Білогородка, Бобриця, Гореничі, Музичі, Неграші, Святопетрівське, Шевченкове, а також столичні рок-гурти «High Score» та «The Sixsters».

Дякуємо всім за сьогоднішній неймовірний вечір! До нових зустрічей!

P.S. Фоторепортаж доповнюється

Попередній

Святкування День села Стоянка

Наступний

Оголошення про перереєстрацію громадян