widget will appear here

Білогородська сільська рада

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОМПАНІЯ ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ»

(08140, К-Святошинський р-н с.Білогородка, вул.Тернівська, 2-А, код ЗКПО 39127744)

від 18.10.2018 року

Сільському Голові
Білогородської сільської ради
Києво-Святошинського району Київської області

Зуєву Максиму Анатолійовичу

ЗВЕРНЕННЯ

З 2016 року після прийняття рішення сесією Білогородської сільської ради  ” 82/1 від 20 травня 2016 року збільшилася вартість енергоресурсів, зросла мінімальна заробітна плата, зросла вартість послуг підрядних організацій, тощо. У зв’язку зі збитковістю цих тарифів і необхідністю обслуговування території, просимо Вас винести на розгляд найближчого виконавчого комітету Білогородської сільської ради, що відбудеться 24 жовтня 2018 року питання, щодо коригування тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення ТОВ «ЖЕК ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ», що були затверджені згідно рішення сесії Білогородської сільської ради за № 82/1 від 20 травня 2016 р. тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення ТОВ «ЖЕК ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ». Отже, ТОВ «ЖЕК ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ» вимушене проводити коригування тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення ТОВ «ЖЕК ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ».

Тариф на водопостачання раніше був 20 грн. за 1 м.куб. і зараз діє, а з 01.11.2018 року просимо встановити тариф на водопостачання на рівні 31,33 грн. за 1 м.куб.

Економістом та головним бухгалтером ТОВ «ЖЕК ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ» було розраховано плановий розрахунок тарифу на тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення ТОВ «ЖЕК ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ» в Київській області, село Білогородка, вул. Європейська, 1 (секція 1, 2), вул. Тернівська, 2-А і 2-Б, вул. Європейська, 4 та вул. Паркова, 8 (додаються планові розрахунки тарифів по вищезазначеним багатоквартирним житловим будинкам)

Направляємо на розгляд,погодження та прийняття рішення на виконавчому комітеті щодо коригування рішення сесії Білогородської сільської ради за № 82/1 від 20 травня 2016 р. на тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення ТОВ «ЖЕК ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ».

Також, просимо на сайті Білогородської сільської ради ЬЦрз://Ьі1оаого<1ка.сот/ опублікувати повідомлення про перегляд тарифів на тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення ТОВ «ЖЕК ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ» в Київській області, село Білогородка, вул. Європейська, 1 (секція 1, 2), вул. Тернівська, 2-А і 2-Б, вул. Європейська, 4 та вул. Паркова, 8, щоб власники квартир в зазначених багатоквартирних будинках змогли ознайомитися з ними, а ми беремо обов’язок розвісити

Додатки:

1.     КАЛЬКУЛЯЦІЯ РОЗРАХУНКУ економічно обгрунтованих планових витрат, повязаним з централізованим водовідведенням на тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення ТОВ «ЖЕК ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ» в Київській області, село Білогородка, вул. Європейська, 1 (секція 1, 2), вул. Тернівська^-А і 2-Б, вул. Європейська, 4 та вул. Паркова, 8.

2.      Копія рішення № 82/1 від 20 травня 201

Директор ТОВ “ЖЕК ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ”                                          М. П. Мельник

Чому виникла необхідність підвищувати тарифи

ТОВ «ЖЕК ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ» визначено виконавцем житлово-комунальних послуг в селі Білогородка по вул. вул. Європейська, 1 (секція 1, 2), вул. Тернівська, 2-А і 2-Б, вул. Європейська, 4 та вул. Паркова, 8.

У зв’язку зі збільшенням вартості енергоресурсів, зростанням мінімальної заробітної плати, вартості послуг підрядних організацій, тощо, колектив ТОВ «ЖЕК ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ» звертається до Вас з розумінням поставитися до перегляду тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

З зауваженнями та пропозиціями слід звертатися в письмовому порядку, оформленим належним чином, до ТОВ «ЖЕК ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ» за адресою: вул. Тернівська, 2-А, упродовж 7 календарних днів з дня публікації (Згідно наказу Мін Регіонбуду та ЖКГ України від 30.07.2012 № 390 зі змінами від 08.09.2017 р. №234).

Отже, ТОВ «ЖЕК ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ» вимушене збільшувати тарифи з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з «01» листопада 2018 року.

З повагою,

ТОВ “ЖЕК ПЕРШИЙ ПАРКОВИЙ”                                          М. П. Мельник

Попередній

Зразки заяв адміністративних послуг

Наступний

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №205 від 05 листопада 2018 року про проведення позачергової сесії Білогородської сільської ради