widget will appear here

Білогородська сільська рада

Транспортна розв’язка на міжнародній трасі М-06 в селі Стоянка має бути введена в експлуатацію до кінця 2021 року. Такий строк озвучив представник підрядної організації, яка наразі будує цей об’єкт, під час робочої наради з Білогородським сільським головою Антоном Овсієнком.

Щиро сподіваємося, що болюче питання постійних заторів на перехресті в Стоянці врешті буде розв’язано, а на маршрутах «Житомирською» трасою стане менше на один «червоний» проміжок.

У нараді також узяли участь староста Гореницького округу Євген Фесенко та директор ПКГ «Гореничі» Юрій Романовський. Адміністрація та комунальні підприємства громади готові надавати дорожникам необхідну підтримку та допомогу під час проведення робіт.

Нагадаємо, рішення про будівництво розв’язки на трасах М-05 «Київ-Одеса» в селі Чабани (що також позитивно вплине на трафік до сіл Білогородка, Бобриця, Святопетрівське з боку Боярки) та М-06 «Київ-Чоп» у селі Стоянка було ухвалене «Укравтодором» у січні 2020 року. 

Переможцем тендеру стала підрядна організація Euro-Asian Construction Corporation «Evrascon» (Азербайджанська Республіка). Технагляд здійснюють німецькі фахівці компанії «Kocks Consult GmbH».

Розв’язки будуються в рамах Проєкту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва» за кошт позик Європейського інвестиційного банку (ЄІБ)/Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Попередній

У Білогородці нагородили переможців дитячого чемпіонату Winter Cup

Наступний

Обгрунтування по закупівлі UA-2021-05-14-009565-с