widget will appear here

Білогородська сільська рада

Білогородській громаді – зручне та доступне транспортне сполучення між селами ОТГ і зі столицею, куди щодня дістаються на роботу та повертаються тисячі мешканців.

Так, Білогородський сільський голова Антон Овсієнко звернувся до голови правління АТ «Укрзалізниця» Володимира Жмака з пропозицією щодо якомога швидшого відновлення зупинного пункту «Крюківщина».

Напередодні нового року «Укрзалізниця» анонсувала запуск у січні 2021 року модернізованого приміського електропоїзду сполученням «Київ – Тарасівка» (кінцева в столиці – станція «Київ-Пасажирський»).

Поновлення роботи ЗП «Крюківщина» з будівництвом високих платформ є доречним з огляду на пасажиропотік, який постійно збільшується.

Населення територіальних громад – Білогородської, Боярської та Вишневої – стрімко зростає та потребує швидкого та зручного транспортного сполучення з Києвом.

ЗП «Крюківщина» розташований на території Боярської міської ради, але село Святопетрівське безпосередньо межує з цим зупинним пунктом.

Наразі Білогородською сільською радою розробляється внутрішній маршрут пасажирських перевезень, де кінцевою зупинкою розглядається ЗП «Крюківщина». Тому до зупинного пункту матимуть змогу дістатися мешканці всіх сіл.

Довідково: Платформи зупинного пункту «Кріківщина» були закриті у 2008 році на реконструкцію, а в липні 2013 року пункт остаточно закрився, платформи були демонтовані.

Попередній

Графік прийому громадян поновлюється у звичному режимі

Наступний

У Білогородці поновлюється дитячий чемпіонат Winter Cup 2020-2021 з футболу