widget will appear here

Білогородська сільська рада

У Білогородці відбулася очікувана подія – нагородження призерів та переможців дитячого чемпіонату з футболу Winter Cup 2020-2021. Змагання тривали чотири місяці – почалися в грудні та завершилися в березні на манежі спортивного клубу «Колос».

Привітання від Білогородської громади

Через карантинні обмеження вручення нагород відбулося лише вчора, 13 травня. В будинку культури села Білогородка зібралися юні футболісти, батьки та шанувальники футболу.

«Радий вітати вас на нашій прекрасній Білогородській землі на церемонії нагородження. Дякую, шановні юні друзі, за гарну гру, яку ви нам подарували. Тож майбутніх звершень вам та перемог. Вітаю!» – звернувся до гостей сільський голова Антон Овсієнко, за чиєї підтримки відбувся Winter Cup 2020-2021.

Підтримку чемпіонату збоку Білогородського сільського голови Антона Овсієнка федерація футболу Києво-Святошинського району відзначила подякою

Проведення змагань було б неможливим без дієвої участі депутата сільської ради Сергія Петровського, який з 1996 року опікується розвитком дитячого футболу в рідній Білогородці.

Всі чотири місяці змагань силами Сергія та однодумців забезпечувалися онлайн-трансляції кожного туру, оскільки через карантинні обмеження матчі проводилися без глядачів. Батьки та шанувальники футболу мали змогу слідкувати за перебігом подій на манежі онлайн та вболівати за «своїх».

Майданчик завжди був підготовлений до приймання команд та організаторів. Врешті, попри карантинні виклики, змагання відбулися у всіх сенсах слова.

«Вітаю всіх учасників з завершенням чемпіонату. Вважаю, що він пройшов у чесній, безкомпромісній боротьбі. Усі учасники є переможцями, тому що дитячі змагання – це вже перемога. Бажаю нових здобутків, і щоб цей чемпіонат у нашій громаді відбувався щороку», – зазначив Сергій Петровський, який взяв участь у церемонії нагородження.

Сергій Петровський також отримав заслужену подяку

«Бувайте здорові та грайте в футбол»

До великого свята маленьких переможців на запрошення федерації футболу Києво-Святошинського району, організатора змагань, приєднався гравець молодіжної збірної України та «Динамо» (Київ) Євген Ісаєнко.

«Як стати членом збірної України?» – запитали у нападника біло-синіх.

«Тренуватися», – лаконічно відповів 20-річний юнак.

Лише три роки тому Євген став найкращим бомдардиром юнацької першості з футболу. Сьогодні ж сам є натхненником для хлопчиків, які, цілком ймовірно, за декілька років так само будуть вручати медалі та нагороди, згадуючи дитячі змагання та перемоги.

Зворушливі моменти нагородження – на сцені вихованці футбольної школи Вишневого
Ці хлопці вже відчувають себе зірками футболу
Кожен хлопець отримав медаль, а команда – кубок

Змагання відбувалися в 6 вікових категоріях. Тож до Білогородки завітали 18 команд – призерів та переможців. Крім командних нагород, тренери та вихованці отримали індивідуальні відзнаки.

Юні спортсмени залюбки фотографувалися з Євгеном Ісаєнком, а сам Євген приділяв хлопцям щиру увагу

Церемонію нагородження провели голова федерації футболу Києво-Святошинського району Валерій Чалий та голова Комітету дитячо-юнацького футболу федерації Володимир Гінда.

Валерій Чалий (ліворуч) вручає «золотий м’яч» найкращого гравця чемпіонату. Володимир Гінда (праворуч) готується запросити володаря наступної нагороди

«Від імені Києво-Святошинської федерації щиро дякую за те, що любите та живете футболом. Дякую батькам за те, що прививаєте любов до спорту», – зокрема відзначив Володимир Гінда. Наставник знаходив тепле слово та щире побажання для кожної команди та кожного хлопця, який піднімався на сцену.

До слів подяки приєднався й голова федерації. «Дякую батькам за те, що обрали футбол для своїх дітей. Дякую тренерам команд за їхню роботу. Футбол – це більше ніж гра. Це командний вид спорту, і бажаю вам бути разом і дружити все життя. Поважайте один одного, бувайте всі здорові та грайте в футбол», – енергійно та емоційно підбив підсумок церемонії Валерій Чалий.

Переможці та призери дитячого чемпіонату з футболу
WinterCup 2020-2021

2007-2006 р. н.
1. ФК «Крюківщина» (Крюківщина)
2. СК «Гатне» (Гатне)
3. ФК «Гостомель» (Гостомель)
2012 р. н.
1. ФК «Вишневе» (Вишневе)
2. ФК «Гостинний двір» (Вишневе)
3. СК «Гатне» (Гатне)
2009-2008 р. н.
1. ФК «Вишневе» (Вишневе)
2. СК «Гатне» (Гатне)
3. ФК «Олімп-Гостинний двір» (Вишневе)
2013 р. н.
1. ФК «Гостинний двір» (Вишневе)
2. ФК «Талант» (Глеваха)
3. ФК «Вишневе» (Вишневе)
2010-2011 р. н.
1. СК «Гатне» (Гатне)
2. ДФК «Софія» (Софіївська Борщ)
3. ФК «Олімп-Гостинний двір» (Вишневе)
2014 р. н.
1. ФК «Гостинний двір» (Вишневе)
2. ФК «Вишневе» (Вишневе)
3. ДЮСШ (Боярка)

Завершилося свято легендарною піснею переможців усіх часів – «We Are The Champions» у виконанні Іллі Курганського, вихованця Гореницької філії Білогородської школи мистецтв.

Ілля Курганський поставив яскраву та переможну точку в події

У заході також взяли участь дитячий хор Білогородської школи мистецтв, якому випала честь відкривати церемонію виконанням гімну України, танцювальний колектив «Україночка» Білогородського будинку культури та Анастасія Кравченко, яка навчається вокальному мистецтву в Гореницькій філії Білогородської школи мистецтв.

Попередній

Чисті села — охайна громада: хроніки весняного прибирання 7 (ФОТО)

Наступний

Транспортна розв'язка в с. Стоянка