widget will appear here

Білогородська сільська рада

У Білогородці 20 квітня 2018 року відбувся концерт «Весняні барви»

У Будинку культури села Білогородка  відбувся урочистий концерт «Весняні барви», що був присвячений приходу весни. Захід було проведено за ініціативи Києво-Святошинської районної державної адміністрації у співпраці з Білогородською сільською радою та творчими колективами району, за підтримки голови РДА Мирослави Смірнової та голови районної ради Вадима Гедульянова. Вони ще раз хотіли нагадати жителям району та місцевим громадам, що культура та мистецькі творчі колективи району працюють, розвиваються та покращують свою майстерність і готові продемонструвати людям свою майстерність.

Весняний концерт в ці весняні дні об’єднав творчі колективи та жителів Києво-Святошинського району задля того аби привітати всіх жителів Білогородської громади з весною, налаштувати громаду на гарний настрій та подарувати справжню співочу весну в серце та душу кожного.

Дмитро Гончаренко, Олена Іванчук, Михайло Білошапка, Вадим Гедульянов – концерт у Будинку культури Білогородської сільської ради

Дмитро Гончаренко, керівник Департаменту культури і туризму, національностей та релігій району запропонував творчу співдружність всім творчим колективам та зробив усе можливе для того, щоб зібралися кращі народні колективам, дитячі танцювальні колективи та солісти і виступили перед глядачами.  Він звернувся до керівника Шпитьківської дитячої школи мистецтв, директора Олени Іванчук та запропонував підтримати цю ініціативу – допомогти організувати та стати координатором цих концертів. Таким чином був започаткований цей проект «Весняні барви». Він з великим успіхом прокотився громадами району сіл Гореничі, Музичі, Дмитрівка, Шпитьки та Білогородки. Громади сіл об’єднали свій творчий потенціал і продемонстрували кращі таланти. Вийшов прекрасний концерт.

Концерт у Будинку культури Білогородської сільської ради

Творчі колективи Білогородки з великим задоволенням підтримали цю ідею та скористалися можливістю ще раз продемонструвати землякам свої творчі можливості та таланти. Цього дня половину концертних номерів, що були продемонстровані зі сцени, виконувалися нашими земляками, дітьми мешканців нашого села. Глядачі також бурхливими оплесками зустрічали і гостей з інших сіл.

На сцені Будинку культури с. Білогородка в цей день демонстрували свою творчу майстерність діти та вже відомі співаки з колективів різних громад Києво-Святошинського району, яких об’єднала одна мета – подарувати людям свої пісні та творчість, підняти настрій, зарядити позитивними емоціями.

 1. Тріо «Вишиваночка», з піснею – «Лише у нас на Україні»
 2. Ансамбль «Домісолька» з танком – «Лісовий гопачок»
 3. Танцювальний колектив «Україночка» – танок «Морячка»
 4. Єва Курганська – «Веснянка»
 5. Танцювальний колектив «Іграшка» – танець «МікіМаус»
 6. Настя Фещенко – пісня «Квітуча Україна»
 7. Танцювальний колектив «Україночка» – танцювальна композиція «Буковинська полька»
 8. Ірина Малюга – «За вроду дякую батькам»
 9. Павлишин Денис – пісян «Valore»
 10. Танцювальний колектив «Іграшка» – танець «Барбі»
 11. Дарина Пахно – «Не твоя війна»
 12. Танцювальний колектив «Україночка» – танцювальна композиція «Перлина Україна»
 13. Дарина Зуєва та Катерина Плющай (дует) – пісня «На кладочці увалася»
 14. Танцювальний колектив «Іграшка» – танець «Над Україною»
 15. Ансамбль «Веретенце» – композиція «Весна красна»
 16. Естрадно-циркова студія – циркова композиція «Калейдоскоп»
 17. Співачка Аліна Левківська виконала пісні – «Тільки сниться пісня солов‘їна», «Любов останньою ніколи не буває» та «Мир над Україною»
 18. Михайло Білошапка, співак та ведучий концерту – пісня «Сan’t help filling in love”»
 19. Співачка Яна Брилицька – пісні «Природа має план» – слова і музика- Яна Брилицька та народну пісню «Ой, не ходи Грицю»

І на фінал концерту на сцену піднялися всі виконавці та маленькі танцюристи. Всі вони разом виконали композицію під пісню «Києво-Святошинський район», яку виконали  Аліна Левківська, Михайло Білошапка та Яна Брилицька, яким підспівували учасники концерту та зал.

Організатор заходу – районний відділ культури, Будинок культури та Білогородська сільська рада, творчі колективи Києво-Святошинського району подарували глядачам чудові пісенні композиції, вірші, танці, сценки і, безумовно, гарний настрій, створивши в залі неповторну святкову атмосферу.

Це був чудовий концерт. Дякуємо всім учасникам, ідейним та мистецьким організаторам. Особлива подяка керівнику концерту, директору Шпитьківської дитячої школи мистецтв – Олені Іванчук

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”66″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Попередній

ПОЛОЖЕННЯ про комісію з організації та проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку

Наступний

На вулиці О. Саєнка 20 квітня 2018 року закладено нову липову паркову алею