widget will appear here

Білогородська сільська рада

Києво-Святошинський районний відділ філії ДУ «Центр пробації» у місті Києві та Київській області Міністерства юстиції України роз’яснює що таке суспільно корисні роботи та порядок відбування такого виду відповідальності.
Суспільно корисні роботи – це вид адміністративного стягнення, що полягає у виконанні правопорушником оплачуваних робіт. А їх вид визначає відповідний орган місцевого самоврядування.
Сутність суспільно корисних робіт полягає у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення оплачуваних робіт. За виконання суспільно корисних робіт порушнику нараховується плата за виконану ним роботу, яка здійснюється погодинно за фактично відпрацьований час у розмірі не менше, ніж установлений законом мінімальний розмір оплати праці.
Проте, хотілося б зауважити що, недобросовісних правопорушників, які ухиляються від відбування стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, чекає притягнення до адміністративної відповідальності, на підставі ст. 183-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та тягне за собою накладення стягнення у вигляді адміністративного арешту строком до десяти діб. У разі злісного ухилення особи від відбування стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, вона підлягає притягненню до кримінальної відповідальності на підставі ст. 389-2 Кримінального кодексу України, що карається позбавленням волі на строк до двох років.

У Білогородці визначили, де і як правопорушники відпрацьовуватимуть суспільно корисні роботи

Виконавчий комітет Білогородської сільської ради визначив перелік оплачуваних робіт за адміністративні та інші порушення. Про це йдеться у Рішенні № 1, підписаним Білогородським сільським головою – Максимом ЗУЄВИМ.

Відтак, суспільно корисні роботи поршуники відпрацьовуватимуть у такий спосіб:

БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ № 1

с. Білогородка                                                     22 січня 2020 року

Про визначення безоплатних суспільно-корисних робіт в якості виду адміністративного стягнення та переліку об’єктів, на яких порушники повинні виконувати ці роботи.

Керуючись ст. 36 ч.1 та ч.5 Кримінально-виконавчого кодексу України та ст. 40 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» розглянувши звернення Києво-Святошинського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у місті Києві та Київській області Міністерства юстиції України, виконавчий комітет Білогородської сільської ради.

ВИРІШИВ:

І. Для виконання покарань у вигляді громадських безоплатних суспільно-корисних робіт особами, які були притягнуті до адміністративної відповідальності визначити наступні види таких робіт:

– Санітарна очистка (підмітання територій об’єктів благоустрою, видалення сміття зі схилів, укосів, газонів, ліквідація стихійних звалищ побутових та будівельних відходів, складування зібраного сміття в пакети та контейнера, очищення урн і сміттєвих баків).

– Підтримання належного благоустрою (біління бордюрного каменю, фарбування елементів благоустрою, викошування бур’янів, прибирання скошеної трави, обрізка та проріджування чагарників, прибирання гілок, листя, піску, сміття).

– Забезпечення належних умов життєдіяльності (очищення снігу, видалення криги зі східців та майданчиків перед входом в громадські будівлі, видалення ожеледі та слизьких місць обробкою покриття піском, хімічними реактивами та інертними матеріалами в основних зонах проходу та проїзду, видалення бурульок з дахів громадських будівель, прибирання куп снігу.

2.     Для виконання безоплатних суспільно-корисних робіт адміністративного стягнення у вигляді безоплатних суспільно-корисних робіт визначити наступний перелік об’єктів:

–  Об’єкти благоустрою, які не закріплені за підприємствами, установами, організаціями (що не мають балансоутримувачів), сквери, майданчики, доріжки, стежки, схили, укоси, прибережні смуги.

–  Об’єкти та території, які перебувають у комунальній власності, громадські будівлі та об’єкти загального користування: дороги, тротуари, сквери, цвинтарі, спортивні та дитячі майданчики, контейнерні майданчики для твердих побутових відходів.

3.     Визначити комунальне підприємство «ККІІ с. Білогородка» відповідальною юридичною особою за виконання правопорушниками безоплатних суспільно-корисних робіт в якості виду адміністративного стягнення.

4.     Директору комунального підприємства «ККП с. Білогородка»:

–  Передбачити можливість виконання погодинної праці особам, до яких застосовано адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних безоплатних робіт (одночасно не більше двох осіб).

–  Після надходження від уповноваженого органу з питань пробації направлення на відбування порушником безоплатних суспільно корисних робіт видати наказ про початок відбування правопорушником таких робіт, в якому повинно бути зазначено відомості про закріплення за порушником відповідальної особи, ознайомлення порушника із правилами техніки безпеки
при виконанні стягнення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Кожушко О. В.

Білогородський сільський голова                                      М. А. ЗУЄВ

Попередній

Хочете позбавитись від вживання  алкоголю та наркотиків – зверніться до груп взаємодопомоги Анонімних Алкоголіків та  Анонімних Наркоманів

Наступний

КП «ККП с. Білогородка" повідомляє про намір коригування діючих тарифів на комунальні послуги у зв'язку з набуттям статусу платника ПДВ