widget will appear here

Білогородська сільська рада

З 1-го вересня у загальноосвітній школі I – III ступенів № 1 села Білогородка радісна подія – шкільна громада отримала новенький шкільний автобус. Про це стало відомо вже після святкової лінійки – святкування Дня знань.

 

Таке рішення було прийняте Мирославою Михайлівною Смірновою, головою Києво-Святошинської державної адміністрації.

Нагадаємо, що вона разом з Максимом Анатолійовичем Зуєвим, Білогородським сільським головою 1 вересня 2017 року відвідали ЗОШ I – III ступенів № 2 та привітали учнів, вчителів, батьків та гостей з початком нового навчального року

Зокрема, Мирослава Михайлівна у своєму вітальному слові подякувала школи за те, що тут багато робиться для того, щоб бути кращими. І районна адміністрація також багато уваги, сил та коштів вкладає у майбутнє покоління.

Вона також наголосила на тому, що в Білогородських школах дуже багато робиться для виховання підростаючого покоління у нових традиціях та сучасних, підвищених вимогах до шкільного виховання і освіти. Ми багато зробили для школи № 2, де організували нові класи, надали програмне забезпечення та обладнання, виділили шкільний автобус тощо. Але ми не забули і про школу № 1.

Вона, хоча і не змогла особисто бути присутньою у двох школах відразу, у вітальній телеграмі від імені району щиро привітала педагогічний та учнівський колектив ЗОШ I – III ступенів № 1  зі знаковою подією у їх шкільному житті, зазначивши, що їм виділено новий шкільний автобус, який буде підвозити школярів не лише щоденно на заняття, а й на олімпіади, конкурси, екскурсії.  Побажала дітям успіхів у навчанні та відмітила, що найкращим подарунком для районної влади будуть їхні гарні здобутки та відзнаки у навчанні та у громадському житті громади.

З радісною подією колектив школи привітав також Білогородський сільський голова Максим Анатолійович Зуєв. Він закликав дітей ще краще навчатися і, звичайно ж, берегти новий автобус.

Тепер у сільського голови виникла нова. але приємна, турбота – знайти вправного, професійного, надійного, доброго, люблячого дітей водія новенького шкільного автобуса.

До слова, водії, які мають потрібну категорію у посвідченні водія та сповідують вищеперераховані життєві цінності – звертайтеся напряму до Максима Анатолійовича Зуєва і ви станете водієм новенького шкільного автобуса ЗОШ I – III ступенів № 1.

Фінансові та організаційні умови роботи Ви також дізнаєтеся у нього.

Телефонуйте, пишіть, заходьте. Удачі Вам!

Попередній

1 вересня 2017 року — День знань в Україні та школах села Білогородка

Наступний

14 жовтня - День захисника України (Свята)