widget will appear here

Білогородська сільська рада

У Білогородці поновлюється відкритий Дитячий чемпіонат Winter Cup 2020-2021 з футболу. Черговий тур відбудеться вже цими вихідними, 30 ті 31 січня.

Змагання, які розпочалися 19 грудня та проводилися кожного вікенду на манежі спортивного комплексу «Колос», перервалися через посиленні карантинні обмеження.

Нагадаємо, що в змаганнях беруть участь 45 команд Бучанського району (до нового року – Києво-Святошинського).

Білогородську громаду представляють команди із Білогородки, Гореничів. Святопетрівського. За проміжними підсумками команда «Білгород Сіті-1» 2008-2009 років народження наразі посідає друге місце у своїй віковій категорії.

За тим, як змагаються юні футболісти, мали змогу спостерігати батьки, друзі, шанувальники футболу. Через карантинні обмеження доступ до манежу глядачам заборонений.

Тому технічна група Білогородської сільської ради забезпечила онлайн-трансляції матчів на сторінці спортивного комплексу «Колос» у Фейсбуці, які також поновляться 30 січня.

Змагання та онлайн-трансляції відбуваються за підтримки Білогородського сільського голови Антона Овсієнка. На період турніру команди мають змогу безплатно користуватися манежом.

Попередній

Білогородській громаді – зручне транспортне сполучення між селами та з Києвом

Наступний

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад