widget will appear here

Білогородська сільська рада

Київська область має важливе значення в контексті реалізації державної мовної політики. У цьому переконані в Київській обласній державній адміністрації.

«Від того, як широко буде застосовуватися державна мова в області, наскільки чітко будуть виконуватися норми діючого законодавства щодо використання державної мови, залежить мовна ситуація в інших регіонах України, а відповідно і консолідованість всього українського суспільства», – наголосили в КОДА.

Нагадуємо, що 16 січня 2021 року набрала чинності стаття 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», основною вимогою якої є використання української мови під час обслуговування споживачів. 

Зазначені норми закону стосуються всіх громадян України, а також суб’єктів господарювання всіх форм власності, які здійснюють обслуговування споживачів.

У разі порушення прав на отримання інформації та послуг українською мовою необхідно звертатися до http://bit.ly/3iK32GA. Також в законі вказано, що на прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися також іншою мовою, прийнятною для сторін.

Попередній

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Наступний

Увага! До завершення опитування молоді щодо участі в грантовій програмі залишилося 3 дні