widget will appear here

Білогородська сільська рада

Урочисті мітинги та вітання ветеранів 9 травня 2018 року в с. Білогородка та Шевченкове

Шановні мешканці сіл Білогородка та Шевченкове – 9 травня 2018 року наша громада запрошує всіх приєднатися до привітань ветеранів Великої Вітчизняної війни та відзначити День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років.

Урочисті мітинги та вітання ветеранів, учасників бойових дій з Великою Перемогою відбудуться біля братських могил, де поховані бійці:

  1. Біля пам’ятника загиблим воїнам в с. Білогородка (біля 2-ої школи) урочистості розпочнуться о 9:00 годині ранку;
пам’ятника загиблим воїнам в с. Білогородка (біля 2-ої школи)

2. Біля пам’ятника загиблим воїнам в с. Шевченкове урочистості розпочнуться о 10:00 годині ранку;

пам’ятника загиблим воїнам в с. Шевченкове

3. Біля пам’ятника загиблим воїнам в с. Чернин та Завалівка (так названих переселенців, біля 1-ої школи, у центрі) урочистості розпочнуться о 11:00 годині дня.

пам’ятника загиблим воїнам в с. Чернин та Завалівка (біля 1-ої школи, у центрі)

Біля пам’ятників відбудуться урочисті мітинги та вітання ветеранів, учасників Великої Вітчизняної війни за участі представників адміністрації Білогородської сільської ради, представників громадських організацій, активістів. Ветерани згадають минуле,  буремні воєнні роки, роки відбудови і становлення держави Україна. Біля братських могил відбудуться церковні панахиди. Молодь та школярі привітають ветеранів словами вдячності за відвойований мир, прочитають вірші та заспівають разом з ветеранами та гостями пісні воєнних років.

Попередній

Нові правила отримання житлової субсидії на 2018 рік

Наступний

Мнишенко Михайло Якович, Герой Радянського Союзу, на його честь названа одна із вулиць села Білогородка, встановлена пам'ятна дошка