widget will appear here

Білогородська сільська рада

Правила зарахування до 1-го класу на 2018-2019 навчальний рік у ЗОШ I-III ступенів № 2.

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
 У 2018 РОЦІ  ПРИЙОМ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ МАЄ ПЕВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
ПРАВО НА ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАРАХУВАННЯ МАЮТЬ ДІТИ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ЗАКРІПЛЕНІЙ ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ (МІКРОРАЙОН школи), ТОМУ ПРИЙОМ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ У ДВА ЕТАПИ.
I етап (23.04 – 31.05.2018) ГАРАНТОВАНЕ ПРАВО
 1. Дізнайтесь, до якого мікрорайону відноситься ваша вулиця, та за якою школою закріплено ваш будинок.

  Мікрорайон обслуговування Білогородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

     Територія обслуговування включає вулиці: Боярську, Меліоративну, Єдину, Зелену, Спаську, Покровську, Зої Космодем’янської,  30 р. Перемоги, Поштову, Шкільну, Житомирську, Садову, Громова, Жовтневу (з № 60 до кінця), Лисенка, Набережну, Пирогова; Володимирську (крім школи № 1), Франка, Кручу, Лисенка, Озерну, Кутову, Красногірську, Чехова, Бурштинову, Журавлину, Бочальську, Дачну, Молодіжну, Київську, Ушакова, Троїцьку, Маресьєва, Шевченка, Чайки, Миколаївську, Виноградну, Ранкову, Хмельницьку, Чорнобильську, Степову, Шудрівську, героя Печеного, Джерельну, Волошкову, Малинову, Тепличну,  Весняну, Слав’янську, Ставкову, Левадну, Київську, Нову, князя Володимира, Калинову, Михайлівську, Різдвяну, Святкову, Яблуневу, Проліскову, Полуничну, Райдужну, Зоряну, Світанкову; провулок Малий,  с. Шевченкове.

Телефон для довідок: 53-107, 53-000. (з 900 – 1600 год.).

 1. Запишіться на прийом до директора та віддайте всі необхідні документи для зарахування в школу.

 Список документів, які слід подати при вступі до 1-го класу:

 1. Заява батьків (пишеться на місці ).
 2. Копія свідоцтва про народження дитини + оригінал.
 3. Медична довідка 0-86 (оригінал).
 4. Копія паспорта одного з батьків з інформацією про реєстрацію. 

ДОДАТКОВО ПРИ НЕОБХІДНОСТІ – Довідка з сільської ради про проживання дитини без реєстрації надається на підставі таких документів:

 1. Свідоцтво про народження дитини
 2. Копія паспорта одного з батьків
 3. Будинкова книга
 4. Акт депутата Білогородської сільської ради Вашого округу (в разі відсутності реєстрації)

 

II етап (01.06 – 25.08.2018)  ПРАВО ВИБОРУ на вільні місця

   Якщо ви бажаєте відвідувати школу, закріплену не за вашою територією, то потрібно залишити заявку в цьому закладі та очікувати вільного місця .

   У разі, якщо кількість заяв перевищить кількість наявних вільних місць, педагогічна рада школи самостійно прийматиме рішення яким чином здійснити відбір заяв.

 АДМІНІСТРАЦІЯ   Білогородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

 

Організація прийому дітей до перших класів у 2018-2019 н.р.

Конституція України

Стаття 53. Кожен має право на освіту
 1. Повна загальна середня освіта є обов’язковою.
 2. Держава забезпечуєдоступністьі безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах…

Закон України “Про освіту”

Стаття 12. Повна загальна середня освіта

п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

п. 1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Закон України “Про загальну середню освіту”
Стаття 18. Зарахування учнів
 1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

 1. Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.

  Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.

 

 

 

 

 

Попередній

ОГОЛОШЕННЯ! (Громадські слухання) щодо врахування громадських інтересів по розробці «Детального плану території для розташування магазину  по вулиці Володимирській в с. Білогородка"

Наступний

МВС України опублікувало схему вулиць, на яких буде заборонено або обмежено рух під час проведення фіналу Ліги чемпіонів у Києві.