widget will appear here
Понеділок, 20 Травня 2024

Білогородська сільська рада

На території Бучанського району Київської області вже проходить призовна кампанія.

Відповідно Указу Президента України від 24.02.2021 року № 71/2021, призов та відправлення громадян до військових частин проводитимуться протягом жовтня-грудня 2021 року.

Призовники будуть проходити службу в лавах Збройних Сил України, підрозділах Національної Гвардії, Державної прикордонної служби України та Державної спеціальної служби транспорту.

Варто зауважити: військовослужбовців строкової служби до виконання завдань у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил на території Донецької та Луганської областей залучати ЗАБОРОНЕНО.

ХТО ПІДЛЯГАЄ ПРИЗОВУ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ?

На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров’я громадяни України чоловічої статі, які до дня відправлення у військові частини не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

КОЛИ ПРОХОДИТЬ ПРИЗОВ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ?

Строки проведення призову громадян України на строкову військову службу визначаються Указом Президента України, який публікується в засобах масової інформації не пізніше як за місяць до початку проведення призову громадян України на строкову військову службу.

Призову громадян України на строкову військову службу здійснюється міськими (районними) державними адміністраціями (виконавчими органами міських рад) у взаємодії з міськими (районними) територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки.

ЯКЩО НЕ ОТРИМУВАВ ПОВІСТКИ?

Після набрання чинності Указом Президента України щодо проведення чергового призову:

  • призовники, яким надійшла повістка районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці;
  • у разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

Зверніть увагу, що за ухилення від строкової служби передбачено покарання, згідно статті 335 «Ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу».

Ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу карається обмеженням волі на строк до трьох років.

Попередній

Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку за місцезнаходженням: Київська область, Бучанський район, Білогородська територіальна громада, с. Святопетрівське, вул. Центральна, 140Б

Наступний

«Червона зона» зона на Київщині: з 6 грудня посилюються обмеження