widget will appear here

Білогородська сільська рада

В селі Білогородка збудований перший в Україні сільський критий футбольний манеж для міні-футболу.

Цей комплекс включає в себе поле зі штучним покриттям (газоном) та можливість у подальшому встановлення трибун, інших спортивних елементів.

Ніби нещодавно ми писали про те, що «В суботу, 17 червня 2017 року відбулася довгоочікувана подія для дітлашні та любителів футболу Білогородської громади – відкриття нового стадіону для міні-футболу зі штучним покриттям на стадіоні “Колос”».

А ось тепер вже маємо критий манеж. Не пройшло й двох років, а над стадіоном звели покриття, яке відповідає кращим європейським зразкам.

Ми побували на стадіоні та дізналися про стан цього дуже важливого для спортивної громадськості об’єкту.

Звичайно, до 100% готовності ще не так близько. Потрібно провести внутрішні роботи по утепленню павільйону та встановленню обігрівальної мережі.

Юні футболісти, не чекають закінчення цих робіт, вже майже місяць повним ходом тренуються тут.

За словами члена постійної комісії Білогородської сільської ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту та соціального захисту населення, депутата Білогородської сільської Сергія ПЕТРОВСЬКОГО, тут створені всі умови для проведення тренувань і змагань з міні-футболу. Зараз тут тренуються юні футболісти не зважаючи на те, що ми ще добудовуємо комплекс. Роботи проводяться поза часом тренувального процесу. Нам потрібно ще утеплити комплекс шаром утеплювача та встановити вентиляційну і обігрівальну систему.

Ми почали тренуватися на початку зими, десь у кінці листопада, коли на вулиці температура повітря знизилася. Сам комплекс почав будуватися десь у середині літа. І ось, ми вже місяць тренуємося.

На сьогодні охочих тренуватися дуже багато. Зараз ми почали складати графік тренувань і бачимо, що часу для тренувань всіх бажаючих – просто не вистачає. І всі ці люди, що бажають і тренуються, це мешканці нашої Білогородської громади.


Комплекс включає в себе міні-футбольне поле із зимовим накриттям (манеж).
Манеж для гри в міні-футбол в с. Білогородка може бути відкритим влітку і закритим взимку.
Розміри майданчиків – 44х26 м, ігрова зона – 40х20 м, висота стелі – більше 10-ти метрів, стандартні ворота 2х3 м. з сіткою.
Покриття – штучна трава Saltex (Чехія) 40 мм з гумовим гранулятором.
Освітлення – професійне спортивне LED, 650 люкс.
Обладнане опаленням в осінньо-зимовий період (+ 8 / + 15).
Місце для майбутніх трибун – більше 100 місць.
Поряд, затишні кафе і автомобільна парковка на 30 місць.


14-15 грудня 2019 року тут планується розпочати чемпіонат Києво-Святошинського районну серед дітей.

Ми зустріли тут Максима ЗУЄВА, Білогородського сільського голову, який прийшов подивитися та дізнатися про готовність цього об’єкту до таких відповідальних змагань, участь у яких мають взяти більше 30 команд району.


Максим ЗУЄВ, Білогородський сільський голова поділився своїми враженнями про міні-футбольне поле із зимовим накриттям.


Ваше враження від нового футбольного міні-стадіону в с. Білогородка?

Враження виключно позитивні, тому що це результат командної роботи. Цей заклад дуже потрібен в селі, потрібен для наших дітей.

Здавалось би, що ніби вчора, в червні 2017 року, ми офіційно перерізали стрічку та відкрили це поле для міні-футболу, а вже сьогодні ми маємо повноцінний стадіон з накриттям. І на цьому ми не зупиняємось. Розуміємо, що маємо ще утеплити його, до монтувати системи обігріву та вентиляції щоб дітям було і взимку комфортно займатись тут.

Будь-яким спортом займатися потрібно 365 днів на рік. Тому ми маємо створити всі умови, щоб діти мали можливість займатись не зважаючи на погодні умови. Діти повинні розвантажити свій мозок, нервову систему та отримати корисні навантаження на організм займаючись фізичними вправами чи спортом. Що може бути краще їх позитивних емоцій!

Насправді, мене переповнює і гордість, і радість за те, що ми в селі маємо такий об’єкт. Я не знаю села в Україні у якому є такий стадіон.

Як прийшла ідея створити таке грандіозне накриття для стадіону?

Як вона могла не прийти? Коли ми побачили скільки дітей займаються у нас футболом, і як вони облюбували цей стадіон. Ми чудово розуміли, що прийде осінь, прийдуть дощі, стане холодно. Що дітям робити, як і де тренуватися, коли ви вже звикли до свого спортивного графіка, а в нас немає стадіону, де займатись? Потрібно кудись їхати, витрачати на це час та ресурси.

Я завжди казав, що розвиток дітей, як фізичний так і культурний, – це наша основна мета. Ми до цього поступово йдемо в межах наших можливостей та бажань.

Ви ж знаєте, що головне бажання, а можливості завжди знайдуться!

Хто приймав рішення про побудову манежу?

Це командне рішення, командна робота.

Із депутатів хочу відзначити Петровського Сергія Броніславовича, Воловика В’ячеслава Івановича, Ткаченко Яніну Миколаївну,  Очеретнюк Юлію Олегівну.

Хочу також відзначити членів виконкому: Тимошенко Яна Миколайовича, Бернадського Олександра Олександровича.

Хочу відзначити активну участь у зведені цього павільйону і працівників сільської ради: Дідковського Євгена Валерійовича, працівників комунальної служби «ККП с. Білогородки».

Величезне дякую та шана тим людям, які поклали сюди свій фінансовий ресурс заради дітей. Це не ті люди, які робили це заради якогось піару або вигоди. Вони отримали від цього задоволення – існує такий об’єкт, і вони вклали в нього свою лепту. Мені жодна людина з них не сказала, щоб я їх десь згадав або прорекламував. Їм не цікаво це. Життя їх нагородить, Господь їх не забуде!

Що планується далі? 

Найближчим часом ми продовжимо процес утеплення. Це дійсно має бути теплий стадіон, який би міг працювати до -10 градусів, можливе і при ще менших температурах. Це буде залежить від багатьох факторів. Планується, проектується до -10. Ми плануємо завершити ці роботи найближчим часом, можливо за 1-2 місяці.

Тут будуть займатись лише футболісти чи й представники інших видів спорту?

Поки що не маємо таких думок. Ніхто з представників інших видів спорту не попросились тренуватися тут. Якщо будуть прохання, звісно ж, розглянемо. Це не приватна територія. Це територія громади.

Тепер у громади є можливість проводити тут суспільно значимі заходи?

Є така можливість.

Хотілось би одного, що б все, що ми тут бачимо, ми берегли усі разом. Як кажуть, що побудувати це півбіди, а ось вберегти. Ми всі це розуміємо. На жаль, ми в громаді маємо і таких людей, які не допомагають, а шкодять.

Велике прохання до всіх – давайте цей стадіон просто берегти, щоб його вистачило якомога на довше. Давайте слідкувати за ним, цінувати те, що маємо! Це наше загальне, а не моє особисто або тих людей, яких я назвав. Це наше загальне надбання.

Тому, використовувати та організовувати будь-які заходи можна, якщо обережно, і з дотриманням  усіх норм.

Шановна громадо, користуйтеся цим комплексом, приводьте сюди своїх дітей, приходьте самі. Усіх тут радо зустрінуть. У нас дуже потужні тренери. Вони працюють не для того щоб обов’язково виховати зірку, а для того щоб залучити якомога більше дітей і виховати в них любов до спорту, щоб вони не сиділи за планшетами, біля телевізора та вешталися вулицями…

Чи планується тут проведення загальних районних чи обласних заходів?

На оренду цього стадіону вже стоїть черга, як серед дітей так і серед дорослих. Це серйозно. Але, поки що, ми формуємо черговість занять тут наших місцевих спортсменів. Футбольні дитячі команди, футбольні команди дорослих, а вільні години будуть, по можливості, пропонуватись іншим.

Всі добре розуміють, що цей об’єкт потрібно утримувати. І утримувати та підтримувати не тільки морально, а і матеріально. А це: догляд, освітлення, дрібні ремонти. І ще, хотілось би його укомплектувати комфортними трибунами для глядачів, додатковим інвентарем. Ми над цим працюємо.

Додатковий технічний павільйон теж планується?

Поступово все буде. Ми повинні виконати першочергові, заплановані заходи щодо утеплення та для комфортного тут перебування. А вже щось додаткове – будемо дивитися. Будемо мати час та можливості – все зробимо.


Директор комунального підприємства «Спортивний клуб «Арт Спорт» В’ячеслава Іванович ВОЛОВИК, який опікується спортивними заходами у нашій громаді – розказав про організаційні моменти в роботі цього спортивного майданчика.


Розкажіть про організаційні моменти роботи футбольного манежу для міні-футболу?

Я дуже радію з того, що в нашій громаді побудований такий спортивний об’єкт.

На сьогодні в дитячому футбольному клубі «Білгород сіті» займається більше 100 дітей. Це 7 вікових категорій. Наші діти мають видатні досягнення. Завдяки своїй наполегливості, завдяки тренерам, вони виходять на багато віщий рівень, ніж це було раніше. І кожному з нас дуже хотілося б щоб діти розвивались, досягали ще більш вагомих результатів у футбольних змаганнях.

Дуже добре що в нас з’явився цей спортивний об’єкт. Якщо врахувати проблему зі спортивною інфраструктурою, в зимовий період дітям не було де займатись спортом. Дуже задоволений, що з’явився такий спортивний манеж. Діти зможуть комфортно і з задоволенням займатися тим видом спорту, який їм подобається.

Чи будуть тут проводитися якісь змагання районного чи обласного рівня?

Зараз наші маленькі футболісти готуються до першості Києво-Святошинського району з футболу серед дітей, який буде проходити у нас протягом 3-ох місяців.

Протягом місяця тут вже проходять інтенсивні тренування дітей. З 14 грудня 2019 року по 22 лютого 2020 року у дітей Києво-Святошинського району буде можливість випробувати це міні-футбольне поле у першості Києво-Святошинського району з футболу серед дітей.

У цих змаганнях буде брати участь 30 команд вікових категорій: 2011 року народження, 2010-го, 2009-го, 2008-го та 2007-го років. По 10 команд в цих вікових категоріях. Тобто, 2011 рік – 10 команд; 2010/2009 рік – 10 команд; 2008/2007 рік – 10 команд. В цій першості, до речі, будуть брати участь наші Білогородські діти спортсмени. Будемо тримати за них кулаки.

Тому, приходьте щосуботи і щонеділі та підтримайте своїх футболістів. Початок змагань о 9:00.

Скільки тут буде тренуватися людей?

Окрім дітей у нас ще матимуть змогу тренуватись, підвищувати свою кваліфікацію, дорослі спортсмени. Тут тренуватимуться наші футболісти, ті, хто прославляють наше село на рівні району, області, України. Тренуватимуться і просто бажаючі, ті люди, які займаються спортом на рівні хобі.

До того, чи зможуть інші спортивні секції тут займатись, то я в цьому дуже сумніваюсь. Якщо врахувати велику інтенсивність відвідування наших спортивних майданчиків, то це просто майже не можливо. Графік, який ми зараз формуємо говорить про те, що вільного часу для занять тут залишається дуже мало. Бажаючих настільки багато, що нам аби задовільнити потребу наших місцевих жителів.

На сьогодні в селі Білогородка розвивається не тільки футбол, а й інші види спорту.

У нас функціонують такі види спорту, як таеквон-до, гирьовий спорт, спортивний клуб з боксу, у тому числі, і футбол. Багато дітей займаються в студії естрадно циркового мистецтва.

Я дуже радий і щасливий з того, що з’явився такий інфраструктурний об’єкт. Я ще раз хочу запросити дітей, батьків щоб вони долучали дітей до занять спортом. Звертайтесь, записуйтесь до нас у спортивні гуртки.

Я також дякую всім спортсменам, дітям, дорослим, батькам, які долучають дітей до спортивної діяльності.

Звичайно, всі ми дуже раді, що у нас з’явився такий спортивний об’єкт. І я хочу подякувати всім, хто був і є причетний до розбудови спортивної інфраструктури с. Білогородка. Звичайно, в першу чергу Максиму Анатолійовичу ЗУЄВУ, Білогородському сільському голові. Без його ініціативи, без його підтримки та бажання – не було цього об’єкту та багатьох інших у нашій громаді.

Хочу висловити велику подяку Сергію Броніславовичу ПЕТРОВСЬКОМУ, депутату Білогородської сільської ради, члену постійної комісії Білогородської сільської ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту та соціального захисту населення, який майже живе на цьому об’єкті. Він дуже багато робив і робить для того, щоб цей стадіон був у такому прекрасному стані, щоб він працював і був максимально пристосований для занять спортом. Не мало сил та енергії витратив на те, щоб цей об’єкт дуже швидко забудувався. Він продовжує розвивати спорт, особливо в частині футболу в нашій громаді. Звичайно, хочу подякувати депутатському корпусу, Білогородський сільській раді в цілому, яка має пряме відношення до будівництва цього манежу. Дякую комунальному підприємству «ККП с. Білогородки» за активну допомогу спортсменам. Дякую також меценатом і спонсором! Дуже вдячний всім, хто докладає зусиль до розбудови спорту в с. Білогородка.


Співорганізатор, автор сценаріїв та ведуча майже всіх спортивних та масово-культурних заходів – Юлія Олегівна ОЧЕРЕТНЮК, депутат Білогородської сільської ради висловила свою думку щодо нового спортивного об’єкту.

Звичайно, перебуваючи в цьому прекрасному манежі, мене переповнюють лише позитивні емоції. Ми всі були свідками, коли це все починалося, як ми відкривали це міні-футбольне поле. Тоді було дуже яскраве свято для дітей і для нас, для усієї нашої громади. А сьогодні ми бачимо продовження тих здобутків, які вкладаються у майбутнє наших дітей.

Ось те, що нас оточує, цей прекрасний манеж, який і в подальшому буде використовуватися для проведення не тільки футбольних тренувань, а й для проведення різноманітних змагань, можливо різноманітних фестивалів, які ми будемо планувати. Це великий здобуток для всієї громади! Ми маємо місце, де можна залучити дітей до спорту і займатися спортом самому.

Це прекрасно! Ми лише радіємо тому, що маємо такий великий спортивний об’єкт. Це стало можливим завдяки злагодженій роботі сільської ради, депутатського корпусу та ініціативних людей, які долучалися до цієї роботи. І, звичайно, ми всіх запрошуємо долучатися до занять спортом. Приходьте в секції, поповнюйте їх ряди і ставайте здоровою людиною! А ми, в свою чергу, і далі будемо придумувати якісь нові, прекрасні змагання, нові фестивалі, щоб більше залучати дітей, людей та показувати, які ми, не тільки спортивні, а ще й культурні та мистецькі.


Свою думку про нові умови тренування висловив один з тренерів команди FC “Bilgorod-City”  – Поліщук Володимир Васильович, майстер Спорту з футболу. Тренер вікової групи 2010 – 2013 року народження.

Яка ваше враження від нового футбольного поля?

Було гарно, а стало ще краще! І все це завдяки тому, що є люди, які цим цікавляться та опікуються, які допомагають. Я вважаю, що нам можуть позаздрити багато клубів навіть з м. Києва. Не в кожному клубі є таке прекрасне поле. У нас є можливість виховати першокласних футболістів.

Де ви тренувались зимою, коли не було цього манежу?

Тренувались в школі, там був дуже маленький зал 8 х10 метрів. Викручувалися, як могли.

Скільки загалом у вас дітлашні тренується?

Більше 50-ти дітей малечі. Всі вони білогородчани..


“Шановна громадо, користуйтеся цим комплексом, приводьте сюди своїх дітей, приходьте самі. Усіх тут радо зустрінуть. У нас дуже потужні тренери. Вони працюють не тільки для того, щоб обов’язково виховати зірку, а для того, щоб залучити якомога більше дітей і виховати в них любов до спорту, щоб вони не сиділи за планшетами, біля телевізора та вешталися вулицями…”

Максим ЗУЄВ, Білогородський сільський голова.

Попередній

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 275 від 13 грудня 2019 року про проведення сесії Білогородської сільської ради

Наступний

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ СЕЛА, ФІЗИЧНИХ І ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ЩО ПРОВАДЯТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ НА ТЕРИТОРІЇ с. БІЛОГОРОДКА