widget will appear here

Білогородська сільська рада

Штучний стадіон, с. Білогородка, стадіон “Колос”, автор фото – Сергій Петрівський

До уваги громади села Білогородка та гостей села.

В суботу, 17 червня 2017 року відбудеться довгоочікувана подія для дітлашні та любителів футболу – відкриття нового стадіону для міні-футболу зі штучним покриттям на стадіоні “Колос”.

Відкриття відбудеться о 09:30 ранку за участі всіх команд FC “BILGOROD-CITY” та їх представників, тренерський склад футбольних команд, депутати Білогородської сільської ради, керівники “Арт Спорту” та батьки юних футболістів, гості Білогородки тощо.

В рамках відкриття стадіону зі штучним покриттям, відбудеться урочисте перерізання стрічки Білогородським сільським головою Максимом Анатолійовичем Зуєвим та представниками громади, адже вони зробили багато для того щоб у наших дітей з’явилася можливість тренуватися та грати на такому стадіоні. Сам стадіон не дуже великий але при його будівництві дотримані всі необхідні стандарти, що прийняті у футболі – 22 метри на 44 метри. В чому його перевага, на такому газоні можна бігати та тренуватися всі 24 години на добу. Газон такого стадіону не псується і його не потрібно поливати та дуже ретельно доглядати з підсівом трави та висадкою нового газону.

На стадіоні відбудеться дружні змагання серед батьків, депутатів, гостей та юних футболістів. 

Хто захоче особисто забити гол Білогородському сільському голові – у вас з’явиться  така можливість. Він візьме участь у змаганнях та проб’є пенальті юним спортсменам, після чого – сам стане на ворота та буде ловити м’яч з пенальті.

Запрошуємо всіх бажаючих, батьків юних футболістів, гостей прийти привітати спортсменів з новим стадіоном. Їм буде приємно Ваша особиста увага та турбота!

Субота – 17 червня 2017 року, стадіон “Колос” – 09:30 – відкриття нового стадіону для міні-футболу зі штучним покриттям

Оргкомітет та комісія Білогородської сільської ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту та соціального захисту населення – запрошують.

 

 

  

Попередній

ОГОЛОШЕННЯ. Проплата комунальних платежів: квартплата, водопостачання, водовідведення в с. Білогородка

Наступний

Княжа вольниця - народний аматорський хор, с. Білогородка