widget will appear here

Білогородська сільська рада

У Білогородській територіальній громаді станом на 26 березня перше щеплення проти COVID-19 отримали 60 осіб. Вакцинація проводиться на базі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» сільської ради.

Першочергово щеплення отримують медичні працівники, освітяни, працівники соціальної сфери та літні люди від 80 років.

Учора, 25 березня, керівник апарату Білогородської сільської ради Павло Реган вакцинувався залишками вакцини проти COVID-19, щоби на власному прикладі підтвердити доцільність, ефективність та безпечність щеплень.

Запрошуємо пройти процедуру вакцинації представників із вище зазначених категорій, щоби вберегти своє життя та застерегти  від небезпеки  життя тих, хто нас оточує.

Для запису на вакцинацію звертатися до реєстратури КНП «ЦПМСД» Білогородської сільської ради на адресу: Білогородка, вул. Володимирська, 17.

Нагадаємо, що 24 лютого 2021 року в Україні почалася вакцинація проти COVID-19. В умовах пандемії побороти захворювання лише засобами індивідуального захисту практично неможливо. Щеплення проти COVID-19 прискорює повернення до звичного життя.

У КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білогородської сільської ради вакцинація здійснюється препаратом CoviShield, який розроблений Oxford/AstraZeneca, виробляється на потужностях Serum Institute India (Індія).

Попередній

Обговорення розвитку Білогородської громади з Асоціацією міст України

Наступний

№56: Про затвердження складу Експертної ради «Громадського бюджету» на 2021 рік