У рамах програми Президента України «Велике будівництво» триває будівництво нової транспортної розв’язки на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп. Це ділянка поблизу Стоянки.

Введення в експлуатацію об’єкту дасть змогу вирішити болюче питання заторів на перехресті однієї з найважливіших транспортних артерій країни та місцевої дороги, що поєднує село Стоянка Білогородської територіальної громади.

Нагадаємо, рішення про будівництво розв’язки на трасах М-05 «Київ-Одеса» в селі Чабани (що також позитивно вплине на трафік до сіл Білогородка, Бобриця, Святопетрівське з боку Боярки) та М-06 «Київ-Чоп» у селі Стоянка було ухвалене «Укравтодором» у січні 2020 року.

Переможцем тендеру стала підрядна організація Euro-Asian Construction Corporation «Evrascon» (Азербайджанська Республіка). Технагляд здійснюють німецькі фахівці компанії «Kocks Consult GmbH»

Розв’язки будуються в рамах Проєкту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва» за кошт позик Європейського інвестиційного банку (ЄІБ)/Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Водночас проводяться капітальні ремонти на дорогах місцевого значення Київщини. У Бориспільському районі між селами Соснова та Ташань підрядники зокрема вже проклали 4,5 км основи та внутрішнього шару дороги, а також встановили 2,2 км бортового каменю.

Завершення проєкту заплановане наступного року, вартість – 30,5 млн грн.

Також уже є завершені об’єкти в рамах програми «Велике будівництво», які значно поліпшують інфраструктуру громад Київської області.

Зокрема, у Сквирі на Київщині завершився капітальний ремонт стадіону «Колос». Спортивний об’єкт був збудований у 1953 році й вже 40 років як не оновлювався.

Вартість склала 10,5 млн грн. З-поміж іншого за ці кошти на об’єкті влаштували підпорну стінку та рулонний газон, змонтували мережі поливу, облаштували туалети та душ, а також встановили трибуни.

За інформацією пресслужби
Київської обласної державної адміністрації

Попередній

Повідомлення КП «ККП с. Білогородка» про погодження інвестиційної програми щодо теплопостачання

Наступний

Оголошення про конкурс