widget will appear here

Білогородська сільська рада

У рамах програми Президента України «Велике будівництво» триває будівництво нової транспортної розв’язки на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп. Це ділянка поблизу Стоянки.

Введення в експлуатацію об’єкту дасть змогу вирішити болюче питання заторів на перехресті однієї з найважливіших транспортних артерій країни та місцевої дороги, що поєднує село Стоянка Білогородської територіальної громади.

Нагадаємо, рішення про будівництво розв’язки на трасах М-05 «Київ-Одеса» в селі Чабани (що також позитивно вплине на трафік до сіл Білогородка, Бобриця, Святопетрівське з боку Боярки) та М-06 «Київ-Чоп» у селі Стоянка було ухвалене «Укравтодором» у січні 2020 року.

Переможцем тендеру стала підрядна організація Euro-Asian Construction Corporation «Evrascon» (Азербайджанська Республіка). Технагляд здійснюють німецькі фахівці компанії «Kocks Consult GmbH»

Розв’язки будуються в рамах Проєкту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва» за кошт позик Європейського інвестиційного банку (ЄІБ)/Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Водночас проводяться капітальні ремонти на дорогах місцевого значення Київщини. У Бориспільському районі між селами Соснова та Ташань підрядники зокрема вже проклали 4,5 км основи та внутрішнього шару дороги, а також встановили 2,2 км бортового каменю.

Завершення проєкту заплановане наступного року, вартість – 30,5 млн грн.

Також уже є завершені об’єкти в рамах програми «Велике будівництво», які значно поліпшують інфраструктуру громад Київської області.

Зокрема, у Сквирі на Київщині завершився капітальний ремонт стадіону «Колос». Спортивний об’єкт був збудований у 1953 році й вже 40 років як не оновлювався.

Вартість склала 10,5 млн грн. З-поміж іншого за ці кошти на об’єкті влаштували підпорну стінку та рулонний газон, змонтували мережі поливу, облаштували туалети та душ, а також встановили трибуни.

За інформацією пресслужби
Київської обласної державної адміністрації

Попередній

Повідомлення КП «ККП с. Білогородка» про погодження інвестиційної програми щодо теплопостачання

Наступний

Результати поіменного голосування чергової 15 сесії Білогородської сільської ради