widget will appear here

Білогородська сільська рада

10 березня 2018 року, вже з самого ранку у Будинку культури метушилися люди, йшли останні години підготовки до початку відкриття свята – «Подих весни».

Близько дванадцятої години до святково прикрашеної зали почали підтягуватися люди, що прийшли подивитися на святковий концерт, послухати вітання та подивитися святковий концерт. Відвідувачів зустрічала в фойє жива статуя весни, яка надихала своєю посмішкою. А в залі гостей зустрічали своєю неперевершеною грою чудовий оркестр Білогородки – «Гармонія» під керівництвом Василя Шуляка. Також, кожна жінка, дівчина, дівчинка отримала пряничну квітку від організаторів свята.

Не будемо довго продовжувати ліричний вступ, а розповімо відразу про те, як відбувалося святкування та хто брав участь у концерті, хто з гостей вітав наших жінок, що говорили, які пісні співали…

О 13:00,  за сценарієм, розпочалося святкування. Його відкрив  наш прекрасний, чарівний, сильний ведучий: Лисюченко Артем.

Та привітав наших красивих, лагідних жінок зі святом:

«Жінки! Сьогодні ваше свято!

І на зорі, ще в ранній час,

Йде славний березень вітати

Живими пролісками вас.

Несе надії вам святкові,

Мов подих радісний весни,

За вашу вірність у любові,

Що не згаса у всі віки!»

У цей, весняний, сонячний день – ці слова зігріли душу кожної жінки та розтопили її серце…

Розпочала святковий концерт Крістіна Ткачук, яка привітала всіх жінок, матусь, бабусь піснею – «Мама».

Після виступу Крістіни, на сцені з’явився колектив маленьких, милих дівчат та хлопчиків «Іграшка» художній керівник Світлана Голяченко, які затанцювали танок «Міккі Мауси».

Свято продовжили маленькі артисти з танцювального колективу «Україночка» таночком «Морячка» під керівництвом хореографа та керівника Наталії Зінченко.

Також привітала жінок та дівчат своїм вокальним виступом Анна Осадча з піснею «Хто як не я».

Порадували глядачів і представники славного колективу «Україночка» керівник Наталія Зінченко танцем «Мексиканські ковбої».

Наступними вийшли на сцену привітати зі святом весни новостворений ансамбль Барабанщиць, які запалили зал своїм виступом.

Вони передали естафету вітання танцювальному колективу «Іграшка», який під запальну пісню показав свою хореографічну композицію для глядачів «Утоптала стежечку» та танком «Аркан».

Після слів ведучого:

«Творилась жінка з ніжності й добра,

Краса жінок врятує світ великий.

Усім відома істина стара –

Без жінки не прожити чоловіку…»

Жінок привітали яскраві чоловіки з ансамблю «Кавказ» своїм неперевершеним, запальним танцем, це був подарунок від Білогородської сільської ради.

Після запального танцю кавказьких чоловіків, на сцені з’явився колектив АртМоб” художній керівник Миколаєнко Вікторія вокально-хореографічна композиція «Merelin».

Пісня — це трепетне серце народу, його душа і його крила. І це яскраво довели чоловіків з народного, аматорського хору «Княжа вольниця» під керівництвом Петра  Олександровича Андрійчука.

Після хору, приєднався до вітань наш маленький козачок Юрій Ткачук, який заспівав красиву пісню. Та дитячий колектив «Іграшка» з таночком «Барбі».  

Закінчився святковий концерт «Подих весни» виступом загадкового фокусника, який підняв всім настрій та причарував своїм виступом увесь зал. Але не закінчилось свято, для всіх присутніх працювало «Романтичне кафе». Бажаючи мали змогу відпочити, поспілкуватись поділитись враженнями один з одним у малому залі, де працювало кофе, а також у великому залі – подивитись цікаву, романтичну комедію.

відеозвіти святковий концерт – шукайте на нашому сайті та YouTube

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”62″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Попередній

Засідання Виконавчого комітету Білогородської сільської ради. Розгляд Звернення громадян про дресирування собак поблизу вул. Київська та Дачна

Наступний

Боксерські успіхи наших дівчаток у міжнародних змаганнях: Ірина ГАЙДАЙ та Настя ЯРОШЕНКО - наші герої