widget will appear here

Білогородська сільська рада

29 лютого 2020 року за ініціативи Міністерства культури України відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ». На цьому святі мистецтв продемонстрували свою майстерність вихованки студії циркового мистецтва «Флік – Фляк» КП СК «АРТ СПОРТ».

Головною метою заходу була популяризація мистецької творчості, надання можливості самовираження, творчого спілкування, виявлення нових талантів, знайомства з різними зразками світової, національної культури і мистецтва. А також демонстрація і підтвердження професійної майстерності і кваліфікації керівників та педагогів, творчих колективів і виконавців.

Наші вихованці студії циркового мистецтва “Флік – Фляк” представили на фестивалі-конкурсі три номери, які зробили їх переможцями у своїх номінаціях:

1. Дует “Акробатичний етюд” – Ковальська Валерія та Мусаєва Діана.

2. “Мрійниця” – Новохацька Вероніка.

3. “Подолання” – Мусаєва Діана.

Юні та талановиті наші вихованці студії вибороли почесні І місця та отримали кубки і медалі.

Конкурс – це не лише боротьба за перемогу на мистецькій ниві, а й спілкування, розвиток і великий обмін досвідом.

Білогородська громада вітає наших прекрасних, талановитих, граційних дівчат та їх тренерів Олега та Ольгу Себесевич (Ольга Себесевич) з гідними нагородами!

Бажаємо колективу подальших успіхів та невичерпного натхнення!

Попередній

7 порад для захисту від нової коронавірусної інфекції

Наступний

Виконавчий комітет 27 лютого 2020 р. скасував Рішення № 119/4 від 26 грудня 2018 року «Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ТОВ «ЖЕК Перший парковий»