widget will appear here

Білогородська сільська рада

Всеукраїнська акція «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою разом»

За дорученням голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової 20 квітня напередодні Дня довкілля, колектив Білогородської сільської ради долучився до всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом», а також акції «Посади своє дерево». У цьому році прибирали і садили дерева в Білогородці заступник голови райдержадміністрації Михайло Лєзнік, керівник апарату РДА Олександр Горін, весь колектив РДА, Білогородський сільський голова Максим Зуєв, його заступники, працівники Білогородської сільської ради, депутатський корпус та учні Білогородських загальноосвітніх шкіл № 1 та № 2.

Також в акції взяв участь заступник голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер. 

Білогородський сільський голова доручив Павлу Даниловичу Некричу та Ярославі Миколаївні Давиденко взяти під контроль та організувати роботу над створенням паркової алеї. Вони взяли на себе всі турботи щодо вибору території, упорядкування вибраної території.  знайшли партнера, який знається у справі посадки дерев. Ним став «Укр Ланшафт Парк». Білогородський сільский архітектор – Ярослава Давиденко з представником від «Укр Ланшафт Парк» зробили проект парку і втілили в життя. Були знайдені засоби щоб із закинутої території вздовж вулиці О. Саєнка прибрати сміття, розрівняти, завести землю та створити умови для висадженню липової алеї.

ПРОЕКТ ПАРКУ

В посадці дерев парку взяли участь активні члени громади, депутати та працівники Білогородської сільської ради: Максим Зуєв, Анатолій Рибачук, Павло Некрич, Яніна Ткаченко, Ян Тимошенко, Юлія Очеретнюк, В’ячеслав Воловик, Євген Дідковський, Ярослава Давиденко, Анатоль Тишкевич та інші. Благочинний Києво-Святошинського району, настоятель Парафії Святих дванадцяти Апостолів села Білогородка, отець Василь Чупровський взяв активну участь у посадці дерев та благословив учасників акції на створення такого парку, адже алея знаходиться поряд з храмом по вулиці О. Саєнка.

Білогородський сільського голова слідкував за проектом і його організацією. Напередодні висадки дерев, Максим Анатолійович Зуєв відвідав призначене місце для алеї та проконтролював підготовчі роботи до висадки самого парку: планування доріжок, лінії висадки та земельні підготовчі роботи.

Так само на місці майбутньої липової алеї була помічена “Козацька варта” на чолі з її керівником Валерієм Башинським, яка отримала повідомлення про те, що деяким односельцям, жителям нашої громади так сильно сподобався чорнозем,  що почали набирати землю та вивозити її не кульками для вазонів, як водиться, а візками на свої городи з майданчика, де її приготували для посадки парку.

Варто зазначити, що двомісячник благоустрою населених пунктів району передбачає проведення комплексних заходів з прибирання та упорядкування територій.

Нижче ви можете подивитися фотографії з архівів , як виглядало місце нинішньої липової алеї-парку минулого року

Жителі сіл Білогородка та Шевченкове активно взялися за упорядкувальні роботи і вже зроблено чимало задля наведення порядку. В ході проведення двомісячника забезпечується виконання робіт щодо приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, лісу, впорядкування клумб, газонів, квітників, проводиться вилучення або кронування дерев вражених омелою,  вирубування зарослі, самосіву зелених насаджень, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, прибирання тротуарів, шляхових смуг, висадка дерев та кущів.

Також до травневих та поминальних свят прибрано кладовища, упорядковано братські могили, меморіальні комплекси, місця почесних поховань.

Активну позицію щодо проведення благоустрою територій займають депутати сільської ради, загальноосвітні школи №1 та №2, громадські організації, мешканці населених пунктів, працівники підприємств, установ і організації району, представники бізнесу, які здійснюють свою діяльність на відповідній території.

Двомісячник благоустрою триватиме. Тому ще є час для завершення запланованих обсягів робіт щодо впорядкування територій та приведення їх до належного екологічного та санітарного  стану.

Фотогалерея учасників Всеукраїнсько-Білогородської акції – «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою разом», де ви можете знайти себе або своїх сусідів, однокласників, односельців.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”70″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Попередній

У Будинку культури с. Білогородка 20 квітня 2018 року відбувся концерт «Весняні барви»

Наступний

24 квітня 2018 відбувся суботник на дільниці №11 разом з депутатом Білогородської сільської ради В'ячеславом Воловиком