widget will appear here

Білогородська сільська рада

Напередодні Дня пам’яті захисників України, 28 серпня, у Києві та інших регіонах відбудеться Всеукраїнський забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Це – щорічна акція, яку у 2018 році започаткував батько загиблого героя, «кіборга» Олексія Дурмасенка.

Цього року Міністерство у справах ветеранів України долучиться до проведення забігу вдруге, спільно з ГО «Славетні епохи України».

«Акція «Шаную воїнів, біжу за героїв України» – це можливість пробігти дистанцію за захисників, які загинули внаслідок російської агресії, подякувати та підтримати родини Героїв, об’єднати ветеранів та діючих військовослужбовців, волонтерів, молодь та всіх небайдужих українців навколо цінностей державності, незалежності, вшанування пам’яті Героїв», – підкреслюють організатори.

Традиційно кожен учасник має змогу пробігти обрану ним дистанцію у 2, 5 або 10 кілометрів із закріпленим на футболці ім’ям знайомого або незнайомого воїна, який віддав життя за Україну.

Всеукраїнський забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» відбудеться 28 серпня. У Києві учасники стартують з Майдану Незалежності о 10.00.

Реєстрація для участі в акції триває до 15 серпня за посиланням: https://bit.ly/3e9LtPp.

Запрошуємо атлетів Білогородської територіальної громади до участі в акції!

P.S. Зверніть увагу, що у разі заповнення квоти стосовно кількості учасників у місті Київ (цьогоріч організатори очікують близько 1000 людей) реєстрацію заявок буде припинено.

За матеріалами

Міністерства у справах ветеранів України

Попередній

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Наступний

Обгрунтування по закупівлі UA-2021-08-06-002404-с