widget will appear here

Білогородська сільська рада

БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ № 14

с. Білогородка                                                                  27 лютого 2020 року

Про скасування рішення виконавчого комітету Білогородської сільської ради № 119/4 від 26 грудня 2018 року «Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ТОВ «ЖЕК Перший парковий»

Керуючись п.1  Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Білогородської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Скасувати рішення виконавчого комітету Білогородської сільської ради №119/4 від 26 грудня 2018 року «Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ТОВ «ЖЕК Перший парковий».

2. Дане рішення довести до відома ТОВ «ЖЕК Перший парковий».

3. Вважати таким, що продовжує дію рішення № 82 від 20.05.2016 року 7 сесії 7 скликання, стосовно тарифів на житлово-комунальні послуги в будинку №4, вул. Європейська.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Білогородського сільського голову Зуєва М.А.

Білогородський сільський голова                              М.А.Зуєв

Попередній

ВІТАЄМО вихованок студії циркового мистецтва "Флік - Фляк" КП СК «АРТ СПОРТ», які вибороли І місця на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ»

Наступний

РІШЕННЯ № 116 від 24 січня 2020 р. про організацію конкурсу з призначення управителя багатоквартирним будинком в с. Шевченкове Києво-Святошинського району, Київської області.