widget will appear here

Білогородська сільська рада

Випускні бали в дитячих садочках – це завжди неймовірно зворушлива подія, коли дорослі – вихователі та їхні помічники, батьки та гості – посміхаються крізь сльози. Малеча ж зосереджена на тому, щоби не забути рядок віршика або рух у першому справжньому вальсі.

Звісно ж, дітки іноді забувають слова та кидають погляд надії на виховательку, і це робить свято ще більш милим та щирим. Так було минулої п’ятниці, 28 травня, в Гореничах у садочку «Сонечко» та в суботу, 29 травня, у Святопетрівському в «Буратіно».

Оновлення садочку в Гореничах

Для малечі в обох закладах було багато нового. В «Сонечку» навесні в усіх групах з’явилися ігрові меблі, придбані за кошт Білогородської сільської ради. Це маленький всесвіт, у якому діти дізнаються, як куховарити, гарно розкласти покупки, надати першу медичну допомогу, припаркувати автівку або створити крамницю.

Ігрові зони облаштували новими яскравими килимками, і це лише початок перетворень. Влітку будуть реконструйовані вбиральні та душові.

«Щиро вітаємо перетворення, які розпочалися в дитячому садку “Сонечко”. Комфорт діточок, зручність для вихователів, нові цікаві активності під час ігор – це все й створює щасливе дитинство та простір для відкриттів. Кожна працівниця дитячого садку дбає про вихованців, наче про власних дітей. Відданість та любов до своєї справи творять простір щасливих та усміхнених малюків, що пізнають цікавий світ», – прокоментувала директорка ЗДО «Сонечко» Любов Баланівська.

Випускний у групі «Дюймовочка»

Цього року в Гореничах випустили три групи, як відвідують 86 дітей:

  • «Метелики» (вихователі – Мехдієва Марія Андріївна, Крисова Ольга Миколаївна, помічник вихователя Корнійчук Ольга Григорівна);
  • «Веселка» (вихователі – Щур Світлана Володимирівна, Мельник Любов Григорівна, помічник вихователя Рижак Ганна Зигмундівна);
  • «Дюймовочка» (вихователі – Шевчук Світлана Ананіївна, Герасименко Наталія Василівна, помічник вихователя Лісовська Юлія Віталіївна).

Водночас це один із дитячих садків громади, де на сьогодні немає дефіциту місць. Заклад відвідують вихованці із Гореничів, Стоянки, Гнатівки, Луки. Втім у планах Білогородської сільської ради розширення закладу та будівництво басейну для діточок.

Яскраве свято в Святопетрівському

На сьогодні Святопетрівське теж належить до сіл громади, де батьки не мають головного болю щодо місця в дитячому садку. 1 вересня 2020 року гостинно відчинив двері другий корпус дитячого садочку «Буратіно», на будівництво якого знадобилося чотири роки.

Об’єкт закладу освіти будується з суворим дотриманням державних будівельних норм та проходить усі передбачені експертизи й узгодження. На них припадає щонайменше рік часу.

Втім усе позаду, як і перше свято для випускників цього року. За зізнанням директорки ЗДО «Буратіно» Лесі Бахадор, воно вийшло виключно зворушливим.

«Кожен випускний бал – це особлива подія. Ми проводжаємо наших пташенят із затишного гніздечка, створеного завдяки підтримці та небайдужості Антона Михайловича Овсієнка. Висловлюю щиру подяку батькам вихованців, своїм колегам – усім, хто весь цей час опікувався  діточками. Бажаю Вам, наші випускники, впевнених перших кроків у шкільному житті. Ми сумуватимемо за Вами», – розчулено звернулася Леся Бахадор.

Малечу привітав Білогородський сільський голова Антон Овсієнко, який вручив діткам подарунки – казки, що допомагають дітям краще зрозуміти світ, що оточує, та робити правильний вибір.

«Я тут сьогодні присутній не як голова, а як батько. І це найгарніша нагода, яка тільки може бути. Щиро дякую вихователям за щоденну працю, щасливе та безтурботне дитинство наших діточок. Бажаю вам здоров’я, терпіння, нам, батькам, – вдало впоратися з першими шкільними роками дітей, а нашим діточкам – щасливого, мирного, безтурботного дитинства», – сказав Антон Овсієнко, чия донечка Тоня відвідує групу «Сонечко».

У Святопетрівському цього року виховательки та наставниці випустили 95 пташенят відразу у трьох старших групах:

  • «Сонечко» (виховательки Андріївна Ольга Ярославівна, Коткіна Наталія Володимирівна, помічниця виховательки – Бугринець Світлана Павлівна);
  • «Дзвіночок» (виховательки Грищенко Олена Петрівна, Белоусова Тетяна Олегівна, помічниця виховательки – Бондар Світлана Миколаївна)
  • «Бджілки» (виховательки Кретова Юлія Василівна, Собчак Валентина Миколаївна, помічниця виховательки Дзюбук Інна Миколаївна)

Музичний керівник – Гончарук Дайна Вікторівна, яка щомиті підтримувала діточок під час випускного балу.

Нагадаємо, випускні заходи відбулися у всіх закладах дошкільної освіти в селах Білогородка, Гореничі, Музичі, Святопетрівське.

Наразі садках громади працює електронна черга, що робить приймання дітей прозорим та водночас дає змогу оцінити реальну потребу сіл у місцях у групах і спланувати реконструкцію та розширення кожного закладу.

Попередній

Оголошення про конкурс

Наступний

Графік відключення водопостачання в червні 2021 року