widget will appear here

Білогородська сільська рада

Це був не просто випускний вечір 2017 року для наших одинадцятикласників. Це було – справжнє грандіозне свято, справжній концерт самих випускників, їх батьків, рідних, друзів, знайомих.

І, звичайно ж, бенефіс танцювального колективу «Радість» на честь випускників під керівництвом хореографа-постановника цього шоу – Оксани Лесюк.

Та, про все по порядку.

Ведучі, автори сценарію та постановники самого дійства, – Юлія Очеретнюк, Олександр Миколаєнко, Ольга Гужва. Вони доклали максимум зусиль щоб всі  присутні на випускному вечорі відчули себе частинкою цього двогодинного спектаклю-шоу, грандіозного свята!

Батьки! Вони зробили все, щоб їх діти, виходячи зі стін рідної школи, запам’ятали цей день на все життя!

Як прийнято в хорошій сім’ї, за традицією, – батьки зустріли своїх дітей пишним, красивим, багатим короваєм – на щастя, на долю, на гарну дорогу з хлібом у самостійному бурхливому морі під назвою – життя. Батько з мамою застелили поріг школи сімейним рушником аби дорога за цим порогом школи була гладкою, квітучою і вела до батьківського порогу, куди б не закинула їх дітей доля. Татусі, за цим порогом зустріли своїх донечок та провели на простелені для кожного полотна на майдані школи. Хлопців за порогом – зустріли матусі. В очі кинулася така деталь: що мами й далі, навіть за цим порогом у самостійне життя, підтримують руки своїм дорослим хлопцям, а не навпаки…Мами, вони завжди такі!

Потім ведучі згадали та нагадали випускникам, хто їм подав руку вперше, переводячи через цей поріг рідної школи у перший клас, навчив писати та читати. Перша вчителька – Олещенко Ніна Миколаївна, – це вона була для них і нянечкою, і вихователькою, і вчителькою… А далі, з лагідних рук першої вчительки на свої руки підхопила їх класний керівник – Багнюк Марія Яківна. Вона зробила все, щоб кожен з випускників став ось цим, дорослим випускником, достойним громадянином суспільства.

Далі  кожен з випускників віддав в руки вчителькам свою зірочку-мрію зі словами, що супроводжувалися побажаннями та подяками. Вчителі відпустили ці зірочки з мріями в небо. Вітер підхопив і поніс їх у небесну даль, розносячи в різні сторони. Життя також рознесе випускників в різні кінці світу, виконуючи їх заповітну мрію, зашифровану у цих кульках-зірочках…

За порогом школи, на цьому шкільному майдані, випускники запросили своїх батьків на вже на дорослий вальс, в якому вдячність батькам звучала у пісні з вуст співачки-випускниці – Анастасії Панченко. Вона ж, на цьому вечорі, співала багато пісень: професійно красиво, прекрасним голосом та тембром.

Офіційна частина випускного вечора – розпочалася з виконання Гімну України та вшанування пам’яті наших Героїв.

Директор ЗОШ I – III ступенів № 2 – Черкаський Олексій Миколайович, привітав випускників з отриманням атестатів про повну загальну середню освіту та побажав щасливого дорослого самостійного життя. Життя, в якому щодня доведеться вже самостійно приймати зважені рішення та нести за них відповідальність.

Почесний гість – Зуєв Максим Анатолійович, Білогородський сільський голова, у своєму вітальному слові нагадав шановним випускника про те, що життя – це не школа, в житті чорновиків не має. Нагадав, що в житті – не має у кого списати і екзамени бувають, на жаль, досить жорстокі. «Тому, я вас дуже прошу – сказав він, – залишайтеся в першу чергу людьми, а все останнє вам підкаже, ваш розум, ваша інтуїція, десь підкажуть батьки, майбутні вчителі та наставники». Він також побажав їм вирости, та вже зі своїми дітьми прийти сюди, привівши їх у перший клас.   

Наказ від 23 червня 2017 року № 75 по Білогородській ЗОШ I – III ступенів № 2 про випуск учнів 11-го класу, зачитала заступник директора з навчально-виховної роботи – Смик Наталія Дмитрівна.

В наказі також значилося про рішення педагогічної ради від 23 червня 2017 року, протокол № 6, про вручення атестата про повну середню освіту з відзнакою та врученням золотої медалі за високі досягнення у навчанні учениці 11 класу – Наталії Миколаївні Назаренко.

Потім за своїми атестатами по черзі виходили всі однокласники Наталії та отримали свої довгоочікувані атестати про повну середню освіту. Багато з них, вже знають куди поведе їх самостійна дорога: кого вчитися далі, кого – працювати.

Учні також подякували своїм учителям за терпіння та допомогу. Попросили вибачення за те, що інколи не слухали вчителів, батьків і вели себе інколи, м’яко кажучи, не досить гарно. Все це в минулому – ми вже стали дорослими…

Випускників, вже за традицією, благословив на самостійне життя – протоієрей, настоятель храму Святих дванадцяти апостолів с. Білогородки, благочинний Києво-Святошинського району та Київської області, протоієрей Василь Чупровський. Частинку іскри божої, що запалила вогонь життя, він підніс батькам, які понесли його до своїх дітей та дали доторкнутися до святого тепла, яке разом з іконою, яку настоятель храму подарував кожному, буде зігрівати в житті та стане їх Ангелом-Охоронцем.

Не забули привітати їх і малята-першокласники та друзі-гирьовики, які отримали естафету від своїх попередників-випускників.

Особливо красиво та урочисто, елегантно, яскраво, синхронно, тендітно…танцювали випускники свій останній випускний вальс. Крадькома мами витирали сльози радості та гордості за своїх дітей.

Батьки разом з дітьми-випускниками запалили символічний вогонь надії і віри у прекрасне майбутнє та запустили у небо повітряні ліхтарики.

І, звичайно ж, весь час цей казковий випускний вечір супроводжували танці та музичні композиції чарівного, неповторного танцювального колективу «Радість» під керівництвом хореографа-постановника цього шоу – Оксани Лесюк. Стільки дітей (я так і не зміг збагнути), скільки їх одночасно та синхронно танцювали разом – чи 100 чоловік чи більше… Але це було красиво, яскраво, сучасно…

А далі – були вітання батьків, рідних, друзів, знайомих…

 

Попередній

ФОТОГАЛЕРЕЯ. 22 липня 2017 року, Перший турнір з пляжного волейболу в селі Білогородка

Наступний

Перший турнір з волейболу на пляжі озера «Водохрещенське». 22 липня 2017 року, село Білогородка