widget will appear here

Білогородська сільська рада

Випускний вечір ЗОШ І-ІІІ ступенів №-1 відбувся 1 липня 2017 року.

Білогородська школа №-1 святкувала свій випускний 1 липня 2017 року. Привітати випускників прийшли Білогородський сільський голова, священики, рідні, знайомі, друзі випускників і жителі села. Передали перепустку у доросле життя випускників у вигляді атестатів – директору ЗОШ І-ІІІ ступенів №-1. За дорученням адміністрації школи заступник  директора з виховної роботи  ЗОШ І-ІІІ ступенів №-1 Ольга Леонідівна Ігнатенко зачитала наказ від 23 червня 2017 року та  протокол № 10 про випуск учнів одинадцятого класу . В якому вказано і про особливі заслугі у навчанні однієї випускниці – Ганни Наконечної. Її нагородили золотою медаллю за високі досягнення у навчанні  та вручили атестат особливого зразка.

Випускний вечір ЗОШ № 1, Білогородська сільська рада

Право вручити атестати про загальну середню освіту було надано Миколі Івановичу Мазуру. Він же і нагородив Ганну Наконечну золотою медаллю. Золоту медалістку також привітав Максим Зуєв, Білогородський сільський голова, подарувавши їй, від сільської ради і виконавчого комітету, мобільний телефон. Він також нагородив кожного з випускників срібними ручками з написом «випускнику 2017 року.  

Серед вітань було благословення священиків, серед них – протоієрей, настоятель храму Святих дванадцяти апостолів с. Білогородки, благочинний Києво-Святошинського району та Київської області, протоієрей Василь Чупровський. Він подарував кожному з випускників ікони з Ангелом-Охоронцем, який буде оберігати та захищати їх у подальшому житті.

Після свого випускного вальсу, одинадцятикласники привітали віршами, презентами та квітами своїх перших вчителів Наталю Єгорівну Іванову, Інну Віталіївну Петровську, Олександру  Михайлівну Якжину та всіх вчителів школи. Не забули учні і про саму школу, подарувавши кабінету математики новеньку телевізійну плазму.

Батьки привітали випускників бальним танцем. Вони також благословили своїх дітей короваєм. Пройшовши цей обряд, кожен з випускників подарував троянду-подяку зі стрічкою класному керівнику – Ользі Петрівні Дещі, яка згодом перерізала стрічки і відпустила своїх учнів у доросле життя. На завершення вечора, випускники пустили в небо повітряні кулі зі своїми мріями, з надією на їх здійснення.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”22″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Попередній

22 липня 2017 року в селі Білогородка відбудеться Перший турнір з волейболу на пляжі озера

Наступний

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ. Проекту внесення змін житлової забудови по вул. Михайла Величка в с. Білогордка