widget will appear here

Білогородська сільська рада

3 березня 2021 року Кабінет Міністрів України розпорядженням № 167-р схвалив Концепцію розвитку цифрових компетентностей і затвердив план заходів щодо її реалізації.

Мінцифра запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», цілі якої: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути». 

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.

Мета проєкту «Дія.Цифрова освіта» — навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки. Всі освітні серіали створені без державного фінансування, за підтримки партнерів — донорів, бізнесу чи громадських організацій.

Також на порталі є національний тест на цифрову грамотність «Цифрограм» для громадян, держслужбовців, медиків і вчителів.

Мінцифра закликає всіх громадян спочатку скласти тест на цифрову грамотність «Цифрограм» і після цього безоплатно навчатися за допомогою освітніх серіалів.

Найпопулярніші освітні серіали та тест «Цифрограм» на порталі «Дія. Цифрова освіта» доступні за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/

Посилання на курс-серіал «Як  громаді стати цифровою»: 

https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities

Концепція розвитку цифрових компетентностей до 2025 року окреслює виклики щодо розвитку цифрових компетентностей в українському суспільстві, визначає шляхи їх подолання та очікувані результати від її впровадження, закладає підґрунтя для створення національної стратегії та стратегічного плану дій щодо розвитку цифрових компетентностей у суспільстві.

Київська обласна державна адміністрація разом із Мінцифрою об’єднує зусилля, аби прискорити цифрову трансформацію громад у регіоні.

Попередній

7+7: у січні-2022 у Білогородській громаді зареєстровано 14 немовлят

Наступний

КП «Громадський захист»: вакансії підприємства