widget will appear here

Білогородська сільська рада

На території Київської області змінюються правила регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним та залізничним транспортом.

З 13 листопада для поїздки треба мати:

  • негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до дня поїздки;
  • міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою вакцини (жовті сертифікати);
  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях;
  • одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу «Дія»(«Дія»).

Виконання вимоги забезпечують працівники Головного управління Національної поліції у Київській області, Управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції України та інші дотичні структури.

Відповідне рішення ухвалене протоколом №27 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань ТЕЗ та НС від 10 листопада 2021 р.

Мешканці Білогородської громади мають змогу отримати консультацію щодо отримання COVID-сертифікату в консультаційному пункті «Дія».

Пункт працює в амбулаторії в Білогородці в будні дні з 9.00 до 13.00.

Нагадаємо, що згідно з протоколом №25 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 00 годин 00 хвилин 30 жовтня 2021 року на території Київської області встановлюється «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Протокол №27 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань ТЕЗ та НС від 10 листопада 2021 р.

Попередній

Як отримати COVID-сертифікат: консультації в Білогородці

Наступний

Результати поіменного голосування чергової 16 сесії Білогородської сільської ради