widget will appear here

Білогородська сільська рада

Юні гирьовики с. Білогородка у складі команди Київської області вибороли 2-ге командне місце у IV-му відкритому турнірі з гирьового спорту (ривок) на Кубок апостола Андрія Первозванного.

З метою вшанування імені апостола Андрія Первозванного та популяризації слов’янських видів спорту, сприяння процесу розповсюдження гирьового спорту, пропаганди здорового способу життя – 05 травня 2018 року у спортивному комплексі «Мотор Січ» м. Запоріжжя було проведено IV відкритий турнір по гирьовому спорту (ривок) на Кубок апостола Андрія Первозванного серед юнаків та дівчат, вихованців недільних шкіл єпархій УПЦ.

У змаганнях взяли участь понад 80 юнаків та дівчат із Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської областей та м. Бориспіль.

Змагання особисто-командні, проводилися в наступних вікових групах та вагових категоріях:

  • юнаки 2001-2003 років народження: до 60 кг, до 70 кг, до 80 кг, понад 80 кг ( вага гирі 16 кг.);
  • юнаки 2004-2006 років народження: до 50 кг, до 60 кг, до 70 кг, понад 70 кг ( вага гирі 8 кг.);
  • дівчата 2001-2006 років народження: до 40 кг, до 50 кг, до 60 кг, понад 60 кг ( вага гирі 8 кг.);
  • юнаки та дівчата 2007-2008 років народження абсолютна вагова категорія (вага гирі 4 кг.)

Час виконання вправи 10 хвилин.

 

 

Команда взяла участь у змаганнях за сприяння Білогородської сільської ради та КП Спортивний клуб “АРТ СПОРТ”. У складі команди Київської області взяли участь у змаганнях юні гирьовики с. Білогородка. 

Свистун Ярослав  2003 р. н

Семенченко Костянтин 2003 р. н

Черненко Діана 2006 р. н.

Шевчук Ярослав 2006 р. н.

Вечера Вікторія 2007 р. н.

Вечера Артем 2007 р. н.

Лукін Денис 2008 р. н.

Ткачук Димитрій 2005 р.н.

Лукіна Валерія 2006 р.н.

В напруженій боротьбі  команда юних спортсменів гирьовиків виборола  друге командне місце поступившись господарям турніру, команді Запорізької області, третє місце посіла команда із Дніпра.

Слід відзначити, що всі юні гирьовики с. Білогородка   приклали максимум зусиль, проявивши витривалість і терпіння, отримавши перемогу в першу чергу над собою, адже не кожен може відпрацювати на помості 10 хвилин, коли печуть зірвані мозолі і рука не хоче тримати гирю.

У особистому заліку спортсмени Білогородки зайняли не менш почесні високі місця. Серед 80 учасників призові місця вибороли:

Діана ЧЕРНЕНКО – 2006 року  народження – 2 місце
Ярослав ШЕВЧУК – 2006 року  народження – 3 місце
Вікторія ВЕЧЕРА – 2007 року  народження – 1 місце
Денис ЛУКІН  – 2008 року  народження – 3 місце

Вітаємо наших прекрасних спортсменів гирьовиків з високими досягненнями у змаганнях!

Вітаємо Олену Володимирівну КОЖУШКО, тренера та керівника секції гирьового спорту с. Білогородки, багаторазову призерку Національних та Міжнародних змагань з гирьового спорту, чемпіонку світу серед ветеранів, автора рекорду світу серед ветеранів у класичних вправах з гирями, суддю національної категорії Міжнародної Федерації Гирьового Спорту, секретаря виконавчого комітету Білогородської сільської ради!

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ про нашого тренера:

27-30 квітня 2018 року в м Целье, Словенія, відбувся 8-й чемпіонат світу з гирьового спорту серед студентів і Відкритий чемпіонат Європи серед чоловіків, жінок, юніорів та ветеранів. Головний суддя змагань – Олена Семенова, Словенія.
Вперше в історії міжнародних змагань з гирьового спорту проведені змагання серед спортсменів з інвалідністю.
У змаганнях взяли участь спортсмени з п’яти країн: України, Казахстану, Сербії, Польщі та Словенії. Перше місце зайняла команда України, на другому місці спортсмени Словенії і третє місце у команди Сербії. Відкриття змагань відбувалося за участю Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Словенія Бродовича Михайла Франковичу.
У складі команди України була і наша видатна спортсменка з гирьового спорту – Олена Володимирівна КОЖУШКО, яка зайняла перше місце серед спортсменів ветеранів. Цього разу вона здобула абсолютну перемогу серед всіх учасників змагань і встановила новий світовий рекорд серед ветеранів в ривку гирі 16 кг – 161 раз. До слова, рекорд тримався з 20о6 року – Марія Балах (Німеччина).

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”75″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Попередній

Урочисті мітинги та вітання ветеранів 9 травня 2018 року в с. Білогородка та Шевченкове

Наступний

ОГОЛОШЕННЯ! 20 травня 2018 року біля клубу с. Шевченкове відбудеться концерт оркестру "ГАРМОНІЯ"