widget will appear here

Білогородська сільська рада

В Україні змінено будівельні норми щодо садибної забудови

Дотримання ДБН «Планування та забудова територій» дозволить мінімізувати конфлікти та непорозуміння між сусідами.

Від 1 жовтня 2019 року в Україні набули чинності нові державні будівельні норми (ДБН). Зокрема вони стосуються і садибної забудови. Відтепер обов’язковою мінімальною відстанню від межі сусідської ділянки, на якій дозволено висаджувати дерева є 1 метр. Про це повідомляє заступник міністра розвитку громад та територій Лев Парцхаладзе, передає Київонлайн.

Водночас у нормах визначається, що відстань від межі суміжної земельної ділянки до стовбурів дерев має становити від 4 до 6 м в залежності від крони.

«Наприклад, якщо крона дерева складає в середньому 11 метрів, то відстань від межі сусідньої ділянки має складати не менше 5,5 метрів, щоб його гілки не заходили на сусідню територію», — пояснює Лев Парцхаладзе.

Вищезазначена норма стосується виключно нової садибної і дачної забудови.

За словами заступника міністра розвитку громад та територій, чітке визначення у ДБН подібних моментів дозволить мінімізувати конфлікти та непорозуміння між сусідами.

  • набули чинності нові зміни у державні будівельні норми (ДБН) щодо проектування будівель готелів. Серед нововведень прописано рекомендації стосовно безконтактного входу до готельних номерів лише за картками, а також додаткового облаштування системи охоронної сигналізації.
  • від вересня 2018 року набули чинності нові державні будівельні норми щодо вулиць і доріг. Згідно з ними всі нові та реконструйовані зупинки громадського транспорту мають будуватися з обов’язковими захисними стовпчиками від можливого наїзду тролейбусів, маршруток та інших авто. Проте нині в Україні вкрай мало безпечних зупинок.

За інформацією сайта: https://kyiv.online/

Попередній

Інформація виконавчого комітету про призначення управителем багатоквартирного будинку по провулку Ювілейному № 4/1 – товариство з обмеженою відповідальністю «БІЛИЙ ШОКОЛАД».

Наступний

НАКАЗ від 07 жовтня 2019 року про проведення конкурсу на посаду директора Білогородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області, який відбудеться 14 листопада 2019 року в приміщенні Білогородської сільської ради о 10:00