widget will appear here
Понеділок, 24 Червня 2024

Білогородська сільська рада

З середини червня 2017 почалися роботи зі знесення недобудови в с. Білогородка
З середини червня 2017 почалися роботи зі знесення недобудови в с. Білогородка

З середини червня цього року почалися роботи зі знесення занедбаної недобудови лікарні-амбулаторії, що знаходиться в центрі с. Білогородка, поблизу цвинтаря.

Довгі роки (близько 30-ти років існує ця недобудова ) вона стояла під відкритим небом, під сонячним промінням, сніговими, морозними днями й ночами, під заливним дощем… За ці роки стан стін та перекрить всієї споруди на 80 відсотків став непридатним для будь-яких будівельних робіт на цьому місці. Адміністрація сільської ради викликала компетентну будівельну комісію, яка підтвердила, що експлуатація або відновлювальні роботи з подальшим продовженням будівництва цієї споруди – неможливе. Стіни, цегла, перекриття, підмурівки, віконні отвори, двірні отвори тощо втратили свої функції, як споруди, перетворившись на розвалини.

Адміністрацією Білогородської сільської ради при підтримці та ініціативі депутатського корпусу – було прийнято рішення про знесення  цієї недобудови.

Підписано угоду про знесення цієї будівлі з монтажно-будівельним управлінням та почалися роботи з демонтажу.

Ви бачили початок цих робіт за характерними для будівництва ознаками – зведенням огорожі навколо об’єкту з метою запобігання будь-яких травмонебезпечних випадків, коли дорослі або діти захочуть провести час  або погратися на будівельному майданчику, як це за звичай трапляється.

Всі матеріали, бита цегла,  цегляні блоки, бетонні блоки, що залишаються від демонтажу об’єкту,  вирішено використати на облаштування непридатних або погано-доступних ділянок доріг на нових масивах новобудов та використати на потрібних для укріплення об’єктах комунальної власності громади.

Перші автомобілі, завантажені битим матеріалом та цегляними блоками, вивезено на будівництво під’їзних майданчиків біля дамби озера на кордоні масиву Корчі з .с. Білогородка ) для під’їзду пожежних автомобілів для екстрених заправок водою. Тут найглибше місце і під час заправок водою придатне для всмоктування води без мулу та водорості. Часто ці автомобілі вагою більше ніж десять тон, застрягали в багнюці – не могли вибратися та виконувати свої пожежні функції.

Вирішено – викласти майданчик цегляними брилами стін та засипати мілким битим матеріалом для укріплення майданчика, після чого пожежні машини будуть легко заїжджати для дозаправки води в екстрених випадках.

Які  конкретно об’єкти (дороги та під’їзні шляхи) планують замостити цегляним боєм – ви зможете уточнити у своїх депутатів.

Також, депутатами та адміністрацією Білогородської сільської ради зараз вирішується питання про будівництво на місці знесення цих розвалин об’єктів спортивного напрямку.

P.S.

А Білогородський сільський голова Максим Зуєв зобов’язався найближчим часом (на цьому тижні) прокоментувати знесення довгострою амбулаторії та розповісти інші важливі новини для життя громади.

Дивіться фото та відео репортаж з місця знесення об’єкта.

Попередній

З червня 2017 почали зносити недобудову лікарні-амбулаторії в с. Білогородка,

Наступний

З середини червня 2017 почалися роботи зі знесення недобудови в с. Білогородка