widget will appear here

Білогородська сільська рада

13 жовтня 2017 року перед святом Дня Захисника України в с. Білогородка відбулося закладення капсули на місці майбутнього пам’ятника звитяги українського лицарства, пам’яті та пошани всі, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України. Цей пам’ятник Українським героям минулого и сучасності, яких в усі часи оберігала, оберігає та оберігатиме Пресвята Богородиця.

Недалеко від літньої сцени Будинку культури с. Білогородка зібралися ветерани всіх збройних конфліктів, ветерани другої світової війни, ветерани війни в Афганістані, учасники АТО, односельчани, гості, члени їх сімей та просто охочі розділити цю важливу подію. В цей день тут зібралося багато людей щоб вшанувати память про тих, хто загинув на фронтах визвольних воєн та привітати з Днем Захисників України.

Громадою с. Білогородки та Сільською радою при підтримці державної районної адміністрації та депутатами району – було прийнято рішення про встановлення у нас цього памятника. Гості та учасники свят з’їхалися з усього району. Відкрити свято та привітати його учасників до мікрофона запросили голову Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирославу Смірнову та голову Києво-Святошинської райради Вадима Гедульянова. Вони привітали Білогородчан та гостей зі святом і розповіли про цю ідею зведення пам’ятника. Також вони подякували Білгородському сільському голові Максиму Зуєву та усім небайдужим серед яких військові, ветерани, волонтери, родини загиблих бійців АТО, громадські активісти, які підтримали таку ініціативу. Адже це – найменше, що ми можемо зробити для воїнів, які віддали життя за незалежну Україну. Після чого, настоятель храму Святих дванадцяти апостолів с. Білогородки, благочинний Києво-Святошинського району та Київської області, протоієрей Василь Чупровський – звершив молитву та окропив святою водою місце майбутнього памятника, де Мирослава Смірнова і Вадима Гедульянова заклали капсулу під Меморіал.

Урочиста частина закінчилася покладанням квітів до проекту меморіала. А далі всіх запросили в будинок культури вже для святкової частини та вручення сім’ям загиблих грамот «Герой-захисник Вітчизни» і медаль.

Повний відеозвіт та фотогалерею зі святкування дивіться тут:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”38″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Попередній

Військовий облік. Запитання та відповіді.

Наступний

21 жовтня 2017 - творчий звіт народного хору "КНЯЖА ВОЛЬНИЦЯ" - до 35-річчя створення