widget will appear here

Білогородська сільська рада

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» підтримує побудову платформи в місці, де раніше розташовувався зупинний пункт «Крюківщина», який межує з с. Святопетрівське. Про це повідомляється у відповіді на звернення Білогородського сільського голови Антона Овсієнка, який у січні 2021 року ініціював проект із відновлення роботи зупинного пункту.

Укрзалізниця: Відновлення платформи є обґрунтованим

На думку керівництва філії, таке будівництво є цілком актуальним, оскільки розширення інфраструктури залізниці, зокрема, дає змогу:

  • забезпечити потребу населення в перевезенні приміським залізничним транспортом,
  • зменшити час на перебування пасажирів у дорозі;
  • підвищити якість обслуговування пасажирів.

Також в «Укрзалізниці» виділяють економічну доцільність відновлення зупинного пункту.

ЗП «Крюківщина» межує з селом Святопетрівське

Водночас для мешканців Білогородської громади відновлення зупинного пункту «Крюківщина» є нагальним та потрібним.

Територіальній громаді – зручне транспортне сполучення

За Програмою «Зручний громадський транспорт» Білогородської сільської ради на 2021-2027 роки наразі розробляється маршрут всередині громади. Кінцевою в селі Святопетрівське буде саме ЗП «Крюківщина», розташований у 5 хвилинах пішки від місця зупинки.

Наразі Білогородська сільська рада визначає джерела фінансування проекту. Орієнтовна вартість побудови, зарежимлення платформ та влаштування залізничного переходу в парному та непарному напрямку становить 30 млн грн.

Остаточний кошторис буде складено після розроблення проекту.

Довідково:

Нагадаємо, програмою «Зручний громадський транспорт» передбачено запровадження двох автобусних маршрутів всередині Білогородської громади.

Один курсуватиме селами Білогородка та Шевченкове, другий з’єднає села Неграші, Музичі, Лука, Гореничі, Стоянка, Гнатівка, Білогородка та Святопетрівське з кінцевою зупинкою ЗП «Крюківщина».

Згідно з рішенням сесії Білогородської сільської ради №187 від 4 березня 2021 року виділено 6 млн грн на придбання трьох автобусів для обслуговування мешканців територіальної громади Білогородської сільської ради.

Попередній

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Наступний

Як отримати допомогу та направлення на реабілітацію: роз'яснення + документи