widget will appear here
Понеділок, 20 Травня 2024

Білогородська сільська рада

Засідання конкурсної комісії з організації та проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку на території сіл Білогородка та Шевченкове, Києво-Святошинського району, Київської області, що засідала 04 вересня 2019 року.

СКЛАД КОМІСІЇ:

ЗУЄВ Максим Анатолійович – Білогородський сільський голова, голова комісії

БЕРНАЦЬКИЙ Олександр Олександрович – член виконкому, заступник голови комісії
КОЖУШКО Олена Володимирівна – секретар виконкому Білогородської сільської ради, секретар комісії
КУЛИНИЧ Анна Вікторівна – юрист виконкому Білогородської сільської ради, член комісії
ТРИГУБ Петро Володимирович – член комісії
ТИМОШЕНКО Ян Миколайович – член виконкому, член комісії

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ: 

04 вересня 2019 року о 10:00 с. Білогородка

Кожушко О. В. – секретар комісії:

Починаємо з того, що на виконання 38 сесії Білогородської сільської ради 7 скликання, рішення №517 від 14 червня 2019 року про організацію конкурсу з призначенням управителя багатоквартирного будинку та рішення Білогородської сільської ради 39 сесії 7 скликання від 19 липня 2019 року про реєстрацію конкурсу з призначенням управителя багатоквартирного будинку, сесія вирішила провести конкурс на призначення управителя багатоквартирних будинків на території с. Шевченкове Білогородської сільської ради, рішення №541. Провести конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків на території сіл Білогородка та Шевченкове Білогородської сільської ради, рішення №517.

Виконавчим комітетом Білогородської сільської ради було прийнято рішення №61 від 24 липня 2019 року про конкурсну комісію з призначенням управителя багатоквартирного будинку на території сіл Білогородка та Шевченкове. Згідно цього рішення був сформований склад конкурсної комісії. Виконком вирішив: створити конкурсну комісію для забезпечення організації та проведення конкурсу призначення управителя багатократного будинку і затвердив її склад.

СКЛАД КОМІСІЇ:
ЗУЄВ Максим Анатолійович – Білогородський сільський голова, голова комісії БЕРНАЦЬКИЙ Олександр Олександрович – член виконкому, заступник голови комісії
КОЖУШКО Олена Володимирівна – секретар виконкому Білогородської сільської ради, секретар комісії
КУЛИНИЧ Анна Вікторівна – юрист виконкому Білогородської сільської ради, член комісії
ТРИГУБ Петро Володимирович – член комісії
ТИМОШЕНКО Ян Миколайович – член виконкому, член комісії

Вчора був останній день подання пропозицій. Сьогодні ми відкриваємо конверти згідно оголошення в газеті та оголошення на офіційному сайті Білогородської сільської ради – http://bilohorodka.org.ua. 

Зуєв М. А. – голова комісії: Прошу голосувати за те, чи може конкурсна комісія приступити до виконання своєї роботи. 

Голосування: за – одноголосно.

Зуєв М. А. – голова комісії: Робота конкурсної комісії з визначенням управителя у багатоквартирних будинків по вул. М. Величка та пров. Ювілейний, вважається такою, що розпочала свою роботу. Сьогодні на порядку денному стоїть питання перевірки пропозицій, які мали надійти до 03.09.2019 року від бажаючих організацій стати управителем багатоквартирних будинків по вул. М. Величка та пров. Ювілейний.

Які є питання, клопотання, пропозиції у членів комісії? 

Зуєв М. А. – голова комісії: Пропозицій, питань, клопотань немає, тоді переходимо до розгляду питань, відповідно до поданого виконавчим комітетом Білогородської сільської ради оголошення конкурсу на визначення управителя багатоквартирних будинків, які знаходяться в селі Білогородка по вул. М. Величка та пров. Ювілейний села Шевченкове. Термін подання пропозицій закінчився 03.09.2019 р. На сьогодні, відповідно до журналу реєстрацій пропозицій, зареєстровано 21 пропозиція, які надійшли на виконання даного оголошення.

Відповідно до журналу всі пропозиції у конвертах від ТОВ «Білий Шоколад», представник якого ПЕТРУШЕНКО В. І. є присутнім на засіданні.

Кожушко О. В. – секретар комісії: Сьогодні комісія зібралася для роботи, щоб вивчити та розібратися з пропозиціями, вивчити їх та прийняти рішення.
Зуєв М. А. – голова комісії: Шановні члени конкурсної комісії, зараз ми проведемо перевірку  конвертів на відповідність у них всіх необхідних 
документів, які мають бути в них згідно переліку. Прошу голосувати за те, чи може конкурсна комісія приступити до виконання своєї роботи.

Голосували: за – одноголосно.
Голова комісії передає документи для розгляду членам комісії. Проходить перевірка кожного конверта членами комісії. Комісія перевіряє конкурсні пропозиції на відповідність у них всіх необхідних документів за наданим їм реєстром.

Реєстр документів у складі конкурсної пропозиції:

 1. Конкурсна пропозиція.
 2. Рахунок ціни послуги з управління на багатоквартирний будинок, який є об’єктом конкурсу.
 3. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора.
 4. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад».
 5. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад».
 6. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
 7. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ.
 8. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів.
 9. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості.
 10. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження.
 11. Довідка про наявність фронт-офісу.
 12. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами.
 13. Довідка, яка містить інформацію про персонал.
 14. Довідка про відповідність персоналу.
 15. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу.
 16. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу.
 17. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками).
 18. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів.
 19. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС.
 20. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом.
 21. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції.

Члени комісії оглянули конверти та засвідчили те, що кожен конверт був заклеєний, печатка організації не пошкоджена, всі документи згідно переліку відповідають умовам конкурсу.

ЗУЄВ М.А. – Всі конкурсні пропозиції були перевірені комісією. Чи є якісь зауваження щодо відповідності та наявності документів? Зауважень та заперечень не має.

Прошу голосувати. Хто за те, щоб допустити пропозиції конкурсанта ТОВ «Білий Шоколад» до конкурсу визначення управителя багатоквартирних будинків згідно переліку, який був озвучений на початку засідання.

Голосували: За – ОДНОГОЛОСНО.

ЗУЄВ М. А. – Конкурсні пропозиції  виносяться на обговорення членів комісії. Враховуючи те, що окрім ТОВ «Білий Шоколад» на конкурс не надійшло інших пропозицій. Ставлю на голосування питання: чи достатньо нам буде сьогодні часу  для оцінки цих пропозицій і прийняття рішення щодо призначення управителя? 

Голосували: За – ОДНОГОЛОСНО.

ЗУЄВ М.А. – Зараз ми переходимо до оцінки пропозицій, а головним критерієм буде вартість послуг за 1 м. кв.

Члени комісії поставили представнику ТОВ «Білий Шоколад» ПЕТРУШЕНКО В. І. ряд запитань. Ці запитання, в основному, стосувалися одного – у зв’язку з чим вартість послуг, у порівнянні з минулими роками, виросла?

БЕРНАДСЬКИЙ О.О. – Було дешевше стало дорожче, чому?

ПЕТРУШЕНКО В. І., представник ТОВ «Білий Шоколад»  Згідно законодавства, у вартість були внесені додаткові послуги. Це обслуговування димових та вентиляційних каналів. Так само були складені витрати на цей рік. До них входить – механізоване прибирання снігу взимку. Зросла також заробітна плата відносно минулого року з адміністрування персоналу і робочої сітки підприємства.

ПЕТРУШЕНКО В. І. – Хочу так само додати, що перед тим, як виносити пропозиції на конкурс, ми провели зустрічі з усіма мешканцями та погодили тарифи.
ЗУЄВ М.А. – Скажіть, будь ласка, скільки у вас ліфтів є у будинках на сьогодні?
ПЕТРУШЕНКО В. І. – 17 ліфтів. 
ЗУЄВ М.А. – Вам достатньо одної людини на обслуговування ліфтів, як вказано у вас у документах?
ПЕТРУШЕНКО В. І. – У нас немає людини в штаті, яка б займалася обслуговуванням ліфтів. У нас договір з компанією ЗЕМЛЕБУД, і механік, який займається обслуговуванням цих ліфтів, з цієї організації. Вартість його послуг розрахована з базовими нормами вимог по вартості обслуговування ліфтів. Він проживає і перебуває на території с. Білогородки. З точки зору оперативності, питань ніколи не виникало.

Далі комісія взялася до розгляду пропозицій по суті.

ПРОПОЗИЦІЯ № 1

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками по вул. Михайла Величка, 1 до другого поверху – 9,89 з другого поверху – 11,40
№ з/п

Складова послуги

Розмір витрат на 1 кв.м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 4,77 5,93
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,83 1,83
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,44 0,44
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 1,35 1,35
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі: 1,16
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів 0,79
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації 0,37
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,91 0,91
1.6. Дератизація 0,05 0,05
1.7. Дезінсекція 0,06 0,06
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,13 0,13
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,26 0,39
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,07 0,07
2.2. Для підкачування води 0,19 0,19
2.3. Для живлення ліфтів 0,13
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 2,25 2,25
  ПДВ 20% 1,41 1,63
РАЗОМ: 9,89 11,40

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції

ПРОПОЗИЦІЯ № 2

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками по вул. Михайла Величка, 1а до другого поверху – 10,08 з другого поверху – 10,08
№ з/п

Складова послуги

Розмір витрат на 1 кв.м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 4,95 4,95
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,83 1,83
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,44 0,44
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 1,54 1,54
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі:
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,90 0,90
1.6. Дератизація 0,04 0,04
1.7. Дезінсекція 0,06 0,06
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,14 0,14
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,24 0,24
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,07 0,07
2.2. Для підкачування води 0,17 0,17
2.3. Для живлення ліфтів
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 2,25 2,25
  ПДВ 20% 1,44 1,44
РАЗОМ: 10,08 10,08

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції

ПРОПОЗИЦІЯ № 3

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками по вул. Михайла Величка, 1б до другого поверху – 9,73 з другого поверху – 9,73
№ з/п

Складова послуги

Розмір витрат на 1 кв. м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 4,51 4,51
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,83 1,83
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,44 0,44
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 1,15 1,15
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі:
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,92 0,92
1.6. Дератизація
1.7. Дезінсекція
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,17 0,17
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,38 0,38
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,10 0,10
2.2. Для підкачування води 0,28 0,28
2.3. Для живлення ліфтів
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 2,25 2,25
  ПДВ 20% 1,39 1,39
РАЗОМ: 9,73 9,73

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції

ПРОПОЗИЦІЯ № 4

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками по вул. Михайла Величка, 3 до другого поверху – 9,72 з другого поверху – 9,72
№ з/п

Складова послуги

Розмір витрат на 1 кв.м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 4,57 4,57
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,83 1,83
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,44 0,44
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 1,25 1,25
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі:
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,90 0,90
1.6. Дератизація
1.7. Дезінсекція
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,15 0,15
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,31 0,31
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,09 0,09
2.2. Для підкачування води 0,22 0,22
2.3. Для живлення ліфтів
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 2,25 2,25
  ПДВ 20% 1,39 1,39
РАЗОМ: 9,72 9,72

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції

ПРОПОЗИЦІЯ № 5

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками по вул. Михайла Величка, 4а до другого поверху – 11,14 з другого поверху – 13,53
№ з/п

Складова послуги

Розмір витрат на 1 кв.м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 5,33 6,98
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,83 1,83
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,44 0,44
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 1,96 1,96
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі: 1,65
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів 1,33
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації 0,32
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,96 0,96
1.6. Дератизація
1.7. Дезінсекція 
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,14 0,14
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,77 1,17
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,25 0,25
2.2. Для підкачування води 0,52 0,52
2.3. Для живлення ліфтів 0,40
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 2,25 2,25
  ПДВ 20% 1,59 1,93
РАЗОМ: 11,14 13,53

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції

ПРОПОЗИЦІЯ № 6

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками по вул. Михайла Величка, 4б до другого поверху – 10,28 з другого поверху – 12,31
№ з/п

Складова послуги

Розмір витрат на 1 кв.м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 4,73 6,14
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,83 1,83
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,44 0,44
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 1,41 1,41
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі: 1,41
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів 1,17
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації 0,24
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,92 0,92
1.6. Дератизація
1.7. Дезінсекція
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,13 0,13
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,63 0,96
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,21 0,21
2.2. Для підкачування води 0,42 0,42
2.3. Для живлення ліфтів 0,33
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 2,25 2,25
  ПДВ 20% 1,47 1,76
РАЗОМ: 10,28 12,31

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції

ПРОПОЗИЦІЯ № 7

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками по вул. Михайла Величка, 5 до другого поверху – 9,47 з другого поверху – 9,47
№ з/п

Складова послуги

Розмір витрат на 1 кв.м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 4,35 4,35
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,83 1,83
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,44 0,44
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 1,03 1,03
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі:
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,90 0,90
1.6. Дератизація
1.7. Дезінсекція
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,15 0,15
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,32 0,32
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,10 0,10
2.2. Для підкачування води 0,22 0,22
2.3. Для живлення ліфтів
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 2,25 2,25
  ПДВ 20% 1,35 1,35
РАЗОМ: 9,47 9,47

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції

ПРОПОЗИЦІЯ № 8

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками по вул. Михайла Величка, 6а до другого поверху – 9,68 з другого поверху – 10,77
№ з/п

Складова послуги

Розмір витрат на 1 кв.м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 4,47 5,24
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,83 1,83
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,44 0,44
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 1,19 1,19
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі: 0,77
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів 0,64
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації 0,13
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,89 0,89
1.6. Дератизація
1.7. Дезінсекція
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,12 0,12
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,38 0,54
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,16 0,16
2.2. Для підкачування води 0,22 0,22
2.3. Для живлення ліфтів 0,16
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 2,25 2,25
  ПДВ 20% 1,38 1,54
РАЗОМ: 9,68 10,77

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції

ПРОПОЗИЦІЯ № 9

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками по вул. Михайла Величка, 6б до другого поверху – 10,35 з другого поверху – 11,96
№ з/п

Складова послуги

Розмір витрат на 1 кв.м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 4,82 5,94
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,83 1,83
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,44 0,44
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 1,43 1,43
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі: 1,12
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів 0,91
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації 0,21
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,96 0,96
1.6. Дератизація
1.7. Дезінсекція
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,16 0,16
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,60 0,86
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,25 0,25
2.2. Для підкачування води 0,35 0,35
2.3. Для живлення ліфтів 0,26
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 2,25 2,25
  ПДВ 20% 1,48 1,71
РАЗОМ: 10,35 11,96

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції

ПРОПОЗИЦІЯ № 10

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками по вул. Михайла Величка, 7 до другого поверху – 10,54 з другого поверху – 11,32
№ з/п

Складова послуги

Розмір витрат на 1 кв.м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 5,26 5,78
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,83 1,83
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,44 0,44
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 1,76 1,76
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі: 0,52
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів 0,43
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації 0,09
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,90 0,90
1.6. Дератизація 0,07 0,07
1.7. Дезінсекція 0,10 0,10
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,16 0,16
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,32 0,47
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,11 0,11
2.2. Для підкачування води 0,21 0,21
2.3. Для живлення ліфтів 0,15
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 2,25 2,25
  ПДВ 20% 1,51 1,62
РАЗОМ: 10,54 11,32

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції

ПРОПОЗИЦІЯ № 11

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками по вул. Михайла Величка, 8а до другого поверху – 10,36 з другого поверху – 12,06
№ з/п

Складова послуги

Розмір витрат на 1 кв.м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 4,67 5,86
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,83 1,83
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,44 0,44
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 1,26 1,26
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі: 1,19
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів 0,96
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації 0,23
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,97 0,97
1.6. Дератизація
1.7. Дезінсекція
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,17 0,17
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,76 1,03
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,19 0,19
2.2. Для підкачування води 0,57 0,57
2.3. Для живлення ліфтів 0,27
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 2,25 2,25
  ПДВ 20% 1,48 1,72
РАЗОМ: 10,36 12,06

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції

ПРОПОЗИЦІЯ № 12

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками по вул. Михайла Величка, 8б до другого поверху – 11,00 з другого поверху – 11,95
№ з/п

Складова послуги

Розмір витрат на 1 кв.м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 5,38 5,92
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,83 1,83
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,44 0,44
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 1,90 1,90
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі: 0,54
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів 0,45
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації 0,09
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,91 0,91
1.6. Дератизація 0,06 0,06
1.7. Дезінсекція 0,08 0,08
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,16 0,16
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,60 0,87
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,29 0,29
2.2. Для підкачування води 0,31 0,31
2.3. Для живлення ліфтів 0,27
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 2,25 2,25
  ПДВ 20% 1,57 1,71
РАЗОМ: 11,00 11,95

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції

ПРОПОЗИЦІЯ № 13

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками по вул. Михайла Величка, 10а до другого поверху – 10,68 з другого поверху – 12,83

№ з/п

Складова послуги

Розмір витрат на 1 кв.м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 5,05 6,54
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,83 1,83
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,44 0,44
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 1,71 1,71
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі: 1,49
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів 1,19
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації 0,30
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,93 0,93
1.6. Дератизація
1.7. Дезінсекція
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,14 0,14
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,65 1,01
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,19 0,19
2.2. Для підкачування води 0,46 0,46
2.3. Для живлення ліфтів 0,36
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 2,25 2,25
  ПДВ 20% 1,53 1,83
РАЗОМ: 10,68 12,83

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції

ПРОПОЗИЦІЯ № 14

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками по вул. Михайла Величка, 10б до другого поверху – 10,78 з другого поверху – 12,95
№ з/п

Складова послуги

Розмір витрат на 1 кв.м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 5,13 6,63
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,83 1,83
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,44 0,44
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 1,78 1,78
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі: 1,50
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів 1,20
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації 0,30
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,94 0,94
1.6. Дератизація
1.7. Дезінсекція
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,14 0,14
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,66 1,02
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,19 0,19
2.2. Для підкачування води 0,47 0,47
2.3. Для живлення ліфтів 0,36
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 2,25 2,25
  ПДВ 20% 1,54 1,85
РАЗОМ: 10,78 12,95

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції

ПРОПОЗИЦІЯ № 15

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками по вул. Михайла Величка, 12 до другого поверху – 11,21 з другого поверху – 12,47
№ з/п

Складова послуги

Розмір витрат на 1 кв.м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 5,58 6,46
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,83 1,83
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,44 0,44
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 1,94 1,94
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі: 0,88
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів 0,72
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації 0,16
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,93 0,93
1.6. Дератизація 0,13 0,13
1.7. Дезінсекція 0,17 0,17
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,14 0,14
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,58 0,78
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,29 0,29
2.2. Для підкачування води 0,29 0,29
2.3. Для живлення ліфтів 0,20
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 2,25 2,25
  ПДВ 20% 1,60 1,78
РАЗОМ: 11,21 12,47

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції

ПРОПОЗИЦІЯ № 16

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками по вул. Михайла Величка, 14а до другого поверху – 9,88 з другого поверху – 11,39
№ з/п Складова послуги Розмір витрат на 1 кв.м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 4,47 5,52
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,83 1,83
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,44 0,44
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 1,12 1,12
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі: 1,05
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів 0,85
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації 0,20
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,94 0,94
1.6. Дератизація
1.7. Дезінсекція
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,14 0,14
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,55 0,79
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,23 0,23
2.2. Для підкачування води 0,32 0,32
2.3. Для живлення ліфтів 0,24
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 2,25 2,25
  ПДВ 20% 1,41 1,63
РАЗОМ: 9,88 11,39

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції

ПРОПОЗИЦІЯ № 17

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками по пров. Ювілейний, 3 до другого поверху – 8,95, з другого поверху – 9,89
№ з/п Складова послуги Розмір витрат на 1 кв.м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 3,87 4,40
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,76 1,76
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,37 0,37
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 0,89 0,89
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі: 0,53
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів 0,43
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації 0,10
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,71 0,71
1.6. Дератизація
1.7. Дезінсекція
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,14 0,14
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,69 0,97
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,33 0,33
2.2. Для підкачування води 0,36 0,36
2.3. Для живлення ліфтів 0,28
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 1,91 1,91
  ПДВ 20% 1,28 1,41
РАЗОМ: 8,95 9,89

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції

ПРОПОЗИЦІЯ № 18

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками по пров. Ювілейний, 4/1
 3. До другого поверху – 9,57, з другого поверху – 10,14
№ з/п Складова послуги Розмір витрат на 1 кв.м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 4,51 4,75
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,76 1,76
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,37 0,37
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 1,46 1,46
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі: 0,24
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів 0,23
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації 0,01
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,69 0,69
1.6. Дератизація 0,03 0,03
1.7. Дезінсекція 0,05 0,05
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,15 0,15
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,58 0,83
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,26 0,26
2.2. Для підкачування води 0,32 0,32
2.3. Для живлення ліфтів 0,25
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 1,91 1,91
  ПДВ 20% 1,37 1,45
РАЗОМ: 9,57 10,14

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції

ПРОПОЗИЦІЯ № 19

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками по пров. Ювілейний, 4/2
 3. До другого поверху – 9,81, з другого поверху – 10,38
№ з/п Складова послуги Розмір витрат на 1 кв.м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 4,72 4,96
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,76 1,76
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,37 0,37
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 1,61 1,61
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі: 0,24
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів 0,19
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації 0,05
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,69 0,69
1.6. Дератизація 0,06 0,06
1.7. Дезінсекція 0,09 0,09
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,14 0,14
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,58 0,83
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,27 0,27
2.2. Для підкачування води 0,31 0,31
2.3. Для живлення ліфтів 0,25
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 1,91 1,91
  ПДВ 20% 1,40 1,48
РАЗОМ: 9,81 10,38

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції

ПРОПОЗИЦІЯ № 20

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками пров. Ювілейний, 4/3
 3. До другого поверху – 9,53, з другого поверху – 10,64
№ з/п Складова послуги Розмір витрат на 1 кв.м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 4,49 5,20
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,76 1,76
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,37 0,37
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 1,38 1,38
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі: 0,71
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів 0,58
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації 0,13
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,73 0,73
1.6. Дератизація 0,05 0,05
1.7. Дезінсекція 0,07 0,07
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,13 0,13
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,57 0,81
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,28 0,28
2.2. Для підкачування води 0,29 0,29
2.3. Для живлення ліфтів 0,24
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 1,91 1,91
  ПДВ 20% 1,36 1,52
РАЗОМ: 9,53 10,64

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції

ПРОПОЗИЦІЯ № 21

 1. Конкурсна пропозиція
 2. Розрахунок ціни послуги з управління багатоквартирними будинками по пров. Ювілейний, 5
 3. До другого поверху – 9,00, з другого поверху – 9,95
№ з/п Складова послуги Розмір витрат на 1 кв.м. загальної площі квартир та нежитлових приміщень/житлових приміщень, грн.
До другого поверху З другого поверху
1. Утримання спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 3,89 4,42
1.1. Прибирання прибудинкової території 1,76 1,76
1.2. Прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами 0,37 0,37
1.3. Прибирання приміщень загального користування (у тому числі допоміжних) 0,90 0,90
1.4. Утримання ліфтів, у тому числі: 0,53
1.4.1. Технічне обслуговування ліфтів 0,43
1.4.2. Обслуговування систем диспетчеризації 0,10
1.5. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації та фасадних газопроводів 0,72 0,72
1.6. Дератизація
1.7. Дезінсекція
1.8. Обслуговування димових та вентиляційних каналів 0,14 0,14
2. Придбання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,71 1,00
2.1. Для освітлення місць загального користування 0,34 0,34
2.2. Для підкачування води 0,37 0,37
2.3. Для живлення ліфтів 0,29
3. Поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, у тому числі: 0,20 0,20
3.1. Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічних пристроїв будинку та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій території (в тому числі на спортивних, дитячих та інших майданчиках) 0,10 0,10
3.2. Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання, водопостачання та водовідведення, зливової каналізації 0,10 0,10
  Винагорода управителю (за 1 м2 загальної площі житлових та нежитлових приміщень) 1,00 1,00
  Витрати управителя (адміністративні та загальновиробничі) 1,91 1,91
  ПДВ 20% 1,29 1,42
РАЗОМ: 9,00 9,95

 1. Засвідчена учасником копія наказу про вступ на посаду директора
 2. Засвідчена учасником копія протоколу загальних зборів засновників (учасників) ТОВ «Білий Шоколад»
 3. Засвідчена учасником копія статуту ТОВ «Білий Шоколад»
 4. Засвідчена учасником копія ВИПИСКИ з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 5. Засвідчена учасником копія ВИТЯГУ з реєстру платників ПДВ
 6. Довідка про наявність укладених договорів на постачання електричної енергії для забезпечення діяльності внутрішньобудинкових меж та механізмів
 7. Гарантійний лист, щодо врегулювання погашення дебіторської заборгованості
 8. Довідка про забезпечення іміджевого супроводження
 9. Довідка про наявність фронт-офісу
 10. Довідка про рівень забезпеченості матеріально-технічними засобами
 11. Довідка, яка містить інформацію про персонал
 12. Довідка про відповідність персоналу
 13. Довідка про досвід роботи учасника конкурсу
 14. Довідка про розміщення адміністративних та виробничих приміщень учасника конкурсу
 15. Довідка про наявність фінансових джерел (з додатками)
 16. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування ліфтів
 17. Засвідчена учасником копія договору на технічне обслуговування і ремонт ОДС
 18. Засвідчена учасником копія договору з прибирання снігу та вивезення його механізованим способом
 19. Засвідчена учасником копія договору на проведення дератизації та дезінсекції.

Головою комісії було поставлено на голосування питання про визначення управителем багатоквартирного будинку за кожною адресою – ОКРЕМО. Таким чином було поставлено на голосування 21 пропозиція за такими адресами:  багатоквартирних будинків по вул. Михайла Величка – 1, 1а, 1б, 3, 4а, 4б, 5, 6а, 6б, 7, 8а, 8б, 10а,10б, 12, 14; по пров. Ювілейний – 3, 4/1, 4/2, 4/3, 5.

ЗУЄВ М.А. – Хто за те, щоб визначити управителем багатоквартирних будинків по вул. Михайла Величка – 1, 1а, 1б, 3, 4а, 4б, 5, 6а, 6б, 7, 8а, 8б, 10а,10б, 12, 14; по пров. Ювілейний – 3, 4/1, 4/2, 4/3, 5 ТОВ «Білий Шоколад»?

Члени комісії голосували за кожну пропозицію окремо: за кожну пропозицію голосували – ЗА – ОДНОГОЛОСНО. 

Зуєв М. А. – голова комісії: Рішення прийнято. Відповідно до порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків по вул. Михайла Величка – 1, 1а, 1б, 3, 4а, 4б, 5, 6а, 6б, 7, 8а, 8б, 10а,10б, 12, 14; по пров. Ювілейний – 3, 4/1, 4/2, 4/3, 5 – переможцем конкурсу оголошується ТОВ «Білий шоколад». 

Попередній

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №179 від 13 серпня 2019 року про проведення сесії Білогородської сільської ради

Наступний

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 190 від 09 вересня 2019 року, про проведення сесії Білогородської сільської ради