widget will appear here

Білогородська сільська рада

Новий навчальний рік має розпочатися в офлайн режимі тільки там, де це можливо. Для цього в районах та територіальних громадах області з липня працювали комісії, які перевіряли стан готовності укриттів у закладах освіти. Про це повідомив під час відеозвернення голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

«У Київській області функціонує 1353 заклади освіти різного рівня та форми власності. Комісії в районах та громадах перевірили укриття 1272 закладів освіти. 100% комунальних закладів уже обстежено. Комісії рекомендували 1016 споруд як укриття. Переважна більшість із них – це найпростіші сховища. Також за персональними зверненнями керівників наразі обстежуються й приватні дитячі садки та школи», – зазначив Олексій Кулеба.

У частині укриттів зараз тривають ремонтні роботи. До початку навчального року їх забезпечать електро- та водопостачанням, вентиляцією та водовідведенням.

Олексій Кулеба зауважив, що до виконання цих робіт виділено кошти місцевих бюджетів, залишки освітньої субвенції 2021 року, а також залучено кошти міжнародних організацій. Зокрема цим питанням на Київщині опікується ЮНІСЕФ. Загалом для облаштування укриттів в області виділено 126 300 тисяч гривень.

Також він зауважив, що в освітніх установах, де відсутні підвальні приміщення, діти будуть розміщуватися в укриттях закладів, що знаходяться в межах пішої доступності. У закладах освіти, де відсутні будь-які приміщення, що можна використати як укриття, буде організований підвіз учнів до шкіл, що мають захисні споруди.

Голова Київської обласної державної адміністрації про облаштування укриттів у закладах освіти:

Крім того, Олексій Кулеба прокоментував питання формату навчання наступним чином:

«Ми розуміємо всі переживання, проте ще раз наголошу, що безпека дітей та працівників – на першому місці. Тому зараз у районах проводяться засідання комісій із техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На них приймаються рішення про організацію освітнього процесу в новому навчальному році. На підставі цього остаточне рішення прийматиме обласна комісія», – зазначив Олексій Кулеба.

Зокрема він додав, що в школах та дитячих садках проходять батьківські збори та опитування щодо організації навчання. Ці заходи будуть тривати до 26 серпня.

«Наголошую, остаточні рішення щодо формату навчання прийматимуться з урахуванням інтересів усіх учасників освітнього процесу. Найголовнішими на сьогодні є створення безпечного освітнього середовища для наших дітей», – підсумував Олексій Кулеба.

За інформацією
Київської обласної військової адміністрації

Попередній

ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ МОЗ УКРАЇНИ ВІДНОВИВ СВОЮ РОБОТУ: ПОСЛУГИ, КОНТАКТИ, КАТЕГОРІЇ

Наступний

ПОПЕРЕДЖЕНИЙ ОЗНАЧАЄ ОЗБРОЄНИЙ: ДІЇ ПРИ РАДІАЦІЙНІЙ АВАРІЇ, ЙОДНА ПРОФІЛАКТИКА