widget will appear here
Понеділок, 14 Жовтня 2024

Білогородська сільська рада

У Білогородській громаді завершився проєкт «Економічно незалежні жінки створюють рівноцінні гендерні стосунки в громадах». Заходи відбулися в партнерстві сільської ради та громадської організації East European Cooperation (Литва).

Ключовою подією став бізнес-тренінг для жінок Білогородської громади «Як стати самодостатньою підприємницею та зберегти життєвий баланс». Захід відбувся в селі Музичі 22-25 вересня та зібрав 26 представниць нашої та сусідніх громад.

Підсумком стало заснування Жіночого бізнес-клубу Білогородської громади. Під час зустрічі 27 жовтня учасниці визначилися з пріоритетними напрямами діяльності. Це нетворкінг, навчання, менторство, спільне дозвілля. Важливим пріоритетом є сприяння розвитку туризму в громаді, участь у благоустрої, волонтерство, доброчинність.

«Дуже приємно, що вже в перший рік мешканці та мешканки Білогородської громади гуртуються навколо спільних ініціатив. Зичу жіночому бізнес-клубу розвитку, цікавих подій, нових ділових зв’язків. Залюбки підтримаємо на рівні сільської ради діяльність спільноти, що об’єднує активних і небайдужих пані», – сказав Білогородський сільський голова Антон Овсієнко.

Антон Овсієнко на відкритті виставки «Дорога, що стала долею» з Надзвичайним та Повноважним послом Литовської Республіки в Україні Вальдемарасом Сарапінасом та директоркою ГО East European Cooperation Беатріче Белявців

Проєкт також має соціальну складову. За матеріалами психологині Марти Чумало East European Cooperation видала буклет із розкриттям ознак сімейного та гендерного насильства. Він містить практичні настанови, як діяти в складній ситуації, і куди звернутися в разі загрози здоров’ю та життю.

Буклет розповсюджується серед вразливих верств населення Білогородської громади з метою профілактики та протидії домашньому та/або насильству за ознакою статі.

Також Білогородська сільська рада та ГО East European Cooperation співпрацюють у проєкті «Актуалізація значимої для Литви культурної спадщини в Україні». Сторінку села Білогородка в Wikipedia оновлено за результатами історичних досліджень 2021 року.

Скоро вийде з друку туристично-інформаційний путівник про спільні історично-культурні пам’яткі Литви й України, де є стаття про Білогородку за доби Великого князівства Литовського.

«Міжнародне партнерство в економічному, діловому, історично-культурному напрямах – це ресурс для розвитку, залучення інвестицій та розбудови сучасної громади за європейськими засадами. Плануємо подальше співробітництво з East European Cooperation та вітатимемо нові проєкти», – зазначив Антон Овсієнко.

Детальніше про бізнес-тренінг тут.

Довідково: Проєкт виконує ГО «East European Cooperation» (Литовська Республіка) у партнерстві з Білогородською сільською територіальною громадою (Київська обл.). Проєкт фінансується Посольством Литовської Республіки в Україні в рамках «Програми співробітництва з метою розвитку та сприяння демократії».

Попередній

Як врятуватися від пожежі: правила пожежної безпеки у побуті

Наступний

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"