widget will appear here

Білогородська сільська рада

Звіт депутата Білогородської сільської ради VII скликання Воловика Вячеслава Івановича про свою роботу перед виборцями (за період з січня 2016 р. по липень 2018 р.)

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» звітую перед вами про свою роботу в сільській раді за період з січня 2016 року по липень 2018 року.

Я, Воловик В’ячеслав Іванович, був обраний депутатом Білогородської сільської ради VII скликання у жовтні 2015 року

Працюю в постійнії комісії Білогородської сільської ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету.

Є членом комісії Білогородської сільської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За звітний період сільською радою було проведено 26 пленарних засідань, на яких прийнято більше 1000 рішень.

На території виборчого округу №11, де я проживаю, за звітний період зроблено багато важливих справ завдяки Білогородській сільській раді, а саме:

 1. Асфальтування та освітлення стежки по якій щоденно ходять до школи та дитячого садочку понад п’ятдесяти дітей (у дні навчання) та в п’ятеро більше дорослих, які проживають по виборчому округу №11;
 2. Асфальтування дороги до будинків, які знаходяться за адресами: вул. О.Саєнка 2, 12 та 14;
 3. Ремонт у під’їздах гуртожитків, які знаходяться за адресами О.Саєнка 8 та 4;
 4. Часткове кронування дерев, які несли небезпеку жителям села та заважали повноцінному освітленню стежки по вулиці О.Саєнка 22-44;
 5. Складено 45 актів обстеження житлово-побутових умов громадян, для отримання матеріальної допомоги, для реєстрації за фактичним місцем проживання і таке інше.
 6. Розпочато процес приватизації гуртожитків за адресами: вул. О.Саєнка 4 та 8 (отримано рішення №64 від 31 травня 2017 року Про присвоєння поштової адреси:

    1. “Присвоїти жителям гуртожитків за адресами с.Білогородка вул. О.Саєнка, 8 та вул. О.Саєнка, 4, номери кімнат та блоків”

 1. Надати ордери на житлові кімнати у гуртожитках за адресами: с.Білогородка вул. О.Саєнка, 8 та вул. О.Саєнка, 4 згідно номерів кімнат та блоків…»);

(Ордери тримають 10 сімей з гуртожитку №4 та 12 сімей з гуртожитку №8 з іншими 27-ми працюємо далі…)

 1. Щорічне проведення суботників- 3 рази, (вивезено з лісу близько 20-ти Камазів сміття та понад 20-ти тракторів з причепом);
 2. Систематичне проведення зборів громадян щодо житлово-побутових, конфліктних та інших питань (проблем) та вирішення їх індивідуальним підходом або методом спільного аналізу і голосування;
 3. На окрузі встановлено дитячий майданчик;
 4. У зв’язку із швидким ростом криміногенної ситуації, було прийнято рішення включити в Проект на вуличне освітлення, як навколишнє так і внутрішнє, виборчий округ №11. Проект вже реалізований;

 

І на останок хотів би висловити подяку Білогородському сільському голові  ЗуєвуМ.А., директору Комунального підприємства «ККП с.Білогородка» А.С. Рибачуку та депутатському корпусу у сприянні та допомозі  у вирішенні таких важливих питань як покращення якості та  підвищення комфорту проживання жителів нашого села.

 

КОНТАКТНІ ДАНІ ДЕПУТАТА:

контактний телефон: (093) 093-20-33

електронна пошта: artsport@i.ua

Завдяки нашому з Вами спільному розумінню відповідальності та плідній співпраці ми досягли немалих результатів. Лише активна і небайдужа участь кожного мешканця у житті нашої громади вестиме нас до нових і відчутних здобутків.

Прошу виборців викласти пропозиції, питання, доручення для подальшої моєї роботи відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

Попередній

РІШЕННЯ Виконавчого комітету № 55 від 27 червня 2018 року "Про тимчасове призупинення роботи  ДНЗ "Барвінок" 

Наступний

РІШЕННЯ від 20 липня 2018 року №385 про внесення змін до Порядку розрахунку величини пайової участі